Wpis z mikrobloga

#poker
ogunie nie żeby coś, ale redzy z mtt, o których przy okazji kiedyś bardzo ładnie wypowiedział się Doug Polk, często mówią z wyższością o tym jakie to spiny są proste, nierozwojowe i takie tam. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby:
a) tak było
b) gdyby nie grali w ten sposób jak tu xD Widziałem parę filmików Tonki z MTT, słyszałem opinie paru regów, no i w MTT jest dobry. No, ale tutaj gra jak jakaś fiszka xD nie wiem, może w MTT to są dobre linie, ale w spinach na pewno nie. Więc złych zagrań, niż dobrych.
WojtASR - #poker
ogunie nie żeby coś, ale redzy z mtt, o których przy okazji kiedyś ...
  • 5
@3beczkiblefik: te AT po iso w stdzie jest beczka, flop jest uber wet, więc ma value od drawów, 8-ek, 6-tek, czasami nawet od king highów, czy wysokich runner runner fd.

40 do 80 na tym A76 fd z T6 to też #!$%@? sizing, bo on tam 4 value nie gra, a sizing na to wskazuje. a Gra vs fiszka, więc no... małym też by wyrzucił gorsze ręce od swojej, które z
@3beczkiblefik: Nom, hyper hu, ale wiesz, heads upy są niesamowicie ważną częścią spinów, to tutaj się wygrywa kapustę. Dopiero od 100-xa, który zdarza się w #!$%@? rzadko nagrody są przyznawane również za drugie i trzecie miejsce, a widzisz jak łatwo można #!$%@?ć przewagę ;P

Nie mówię, że na 100% by tak było, ale gdyby grał prawidłowo, to na 90% po drugiej ręce miałby już te 2.5k w kieszeni, a skończyło się