Wpis z mikrobloga

#c #naukaprogramowania
Mam zrobić program z podziałem na parametry. Wykombinowałem takie coś:
http://pastebin.com/raw/WcjpyFdq
Chcę przypisać funkcję wartości d i potem wyświetlić to d w ostatnim printf. Problem w tym, że nie potrafię tego przypisać literce d. Ktoś pomoże? Bo wiem, że sama funkcja działa, jedyne czego brakuje to właśnie tylko tego wyświetlania funkcji.

@EDIT: Aaa, zapomniałem napisać, że ma to być program, który wyświetla największą liczbę z trzech podanych oczywiście. :D
  • 12
@Keczonez: ok, wyświetla, ale wywala mi jakieś ogromną liczbę. Wpisuję 1, 2, 3, a wyświetla mi 2293528 na przykład. () W sumie to już wczoraj wieczorem z czymś podobnym się zetknąłem i też nie umiałem temu zaradzić.
@gooby_pls: Czyli z tego co rozumiem zadanie nie wymaga użycia wskaźników. Parametry(argumenty) funkcji możesz w tym przypadku przekazać po prostu przez wartość. Gdybyś usunął wszystkie znaki * i & (nie licząc tych w wywołaniu funkcji scanf, która te argumenty przyjmuje właśnie jako adresy, i tych przy porównaniach), to program będzie działał tak samo (z punktu widzenia użytkownika).
@gooby_pls: Tak, gdybyś chciał w funkcji zmienić bezpośrednio wartość "a" to musiałbyś przekazać jej adres tej zmiennej (jest jeszcze przekazanie przez referencję, chociaż nie wiem czy to nie zalicza się już do C++).
W każdym razie, gdy przekazujesz przez wartość to funkcja dostaje tylko wartość zmiennych i tworzy sobie kopie na których operuje.