Wpis z mikrobloga

Różowe krzyczały "kobiety powinny mieć wolność wyboru", a teraz oburzone, po tym jak Pani Przybysz wyznała powód, dla którego postanowiła przerwać ciąże. Zauważyłam, ze w takim przypadku płód nagle stał się dzieckiem xD Nauczcie się w końcu nie wtrącać w życie innych. Kto w ogóle dał Wam prawo oceniać tych ludzi? Obrońcy cudzej moralności kierwa mac. #logikarozowychpaskow #aborcja #czarnyprotest
  • 43
@nika612: Ja tam uważam, że mega spoko, że to powiedziała, bo nie oszukujmy się, polskie kobiety dokonują aborcji, wyjeżdżają na Słowację, znajdują prywatne gabinety, szukają tabletek wczesnoporonnych. Sama znam (no dobra, nie ja do końca, ale to koleżanka mojej mamy) kobietę, matkę dwójki dzieci, która po prostu nie chciała i nie było jej stać na kolejne dziecko, zabezpieczenie zawiodło, podjęła decyzję o przerwaniu ciąży i żyje normalnie. To ważne, żeby o
@kaarp: mnie tam najbardziej rozwalily wczesniejsze komentarze o aborcji w stylu : tak, nasze cialo, nasza wola, a po jej wywiadzie: nie o taka aborcje walczymy, to jest potwor, jak mozna usunac dziecko, bo za male mieszkanie, trzeba bylo sie zabezpieczac, tabletki stosowac (tak jakby kazda antykoncepcja zapewniala 100% zabezpieczenia przed ciaza)
@alicemeow: No dobrze, ale akurat argument że mogą sobie wyjechać i wyskrobać jest absurdalny. To jakby mówić że ktoś może wyjechać do afryki i gwałcić, mordować, gwałcić dzieci itd. Nawet jakby to było tam legalne, to czy to coś zmienia? Albo coś jest moralnie złe, albo nie i #!$%@? robi różnicę gdzie to zrobi i nadal nie powinno się na takie coś pozwalać bo "ktoś wyjedzie i tak to zrobi".
Inna