Wpis z mikrobloga

Różowe krzyczały "kobiety powinny mieć wolność wyboru", a teraz oburzone, po tym jak Pani Przybysz wyznała powód, dla którego postanowiła przerwać ciąże. Zauważyłam, ze w takim przypadku płód nagle stał się dzieckiem xD Nauczcie się w końcu nie wtrącać w życie innych. Kto w ogóle dał Wam prawo oceniać tych ludzi? Obrońcy cudzej moralności kierwa mac. #logikarozowychpaskow #aborcja #czarnyprotest
  • 43
  • Odpowiedz
@alicemeow: O tak antykoncepcja nie zadzialala wiec czas na aborcje. Naprawde myslisz, ze kobiety skrobia sie mimo tego, ze solidnie pilnowaly antykoncepcji? Jaki to bedzie procent? Kobiety usuwaja ciaze bo nie mysla za wczasu. Caly ten czarny protest od poczatku byl niesmaczny chociazby ze wzgledu na hasla tam gloszone i transparenty z ktorymi osobiscie bylo by mi sie wstyd pokazac. Ale teraz jest juz to absolutna farsa. Protestowac mozna zawsze, tylko
  • Odpowiedz
@pannazuzanna: Nie ma antykoncepcji, która daje 100% pewność.
Kobiety nie traktują aborcji jako metody antykoncepcyjnej, aborcja to ostateczność

Caly ten czarny protest od poczatku byl niesmaczny chociazby ze wzgledu na hasla tam gloszone i transparenty z ktorymi osobiscie bylo by mi sie wstyd pokazac.

Tak, niektóre osoby zrobiły z tego protestu szopke.

O aborcje na zyczenie walcza ludzie bez empati ktore skrobia sie bo mieszkanie maja za male a tak wgl
  • Odpowiedz
@nika612: W sumie nie mam problemu z aborcja na zyczenie, troche zle sie wyrazilam z ta empatia. Nie chce oceniac kobiet, wiem jakie zycie potrafi byc przewrotne. Jednak plod nie jest tylko zlepkiem komorek ktory mozna bezmyslnie wyskrobac i wmawiac sobie, ze to nic takiego. Tak jak zabijamy zwierzeta aby je jesc ale nie wmawiamy sobie, ze zwierzeta sa zlepkiem komorek bez znaczenia i mozemy z nimi robic co chcemy. To
  • Odpowiedz