Wpis z mikrobloga

@nachwile44: Znajomych. Większość tych niby znajomych to osoby z którymi kiedyś zamieniło się kiedyś kilka słów. Osoby najbliższe bez facebooka wiedzą że gdzieś pojechaliśmy. W moim gronie to się jeszcze nawet zdjęcia pokazuje jak ktoś wpadnie.

Jaki jest cel obnoszenia się swoim #!$%@? na wykopie?...

Aby uzyskać jakieś rady które być może spowodują że się zmieni swoje życie? Żeby inni trochę podtrzymali na duchu?
@nachwile44: To wejdź na swojego fejsa i powiedz o każdej z osób których masz w znajomych kilka zdań. Przypomnij sobie też kiedy ostatnio z nimi gadałeś. No chyba że jesteś wyjątkiem i nie masz kilkuset znajomych, a jak Ja kiedy miałem konto ok. 50
@ediz4: Dlaczego ta osoba atakuje te osoby? Szczerze powiedziawszy - #!$%@? mu do tego. Poza tym - gdzie ty wdzisz atak? Ja się grzecznie zapytałem "Co jest sztucznego i na pokaz w tym, że ktoś ma żonę, rodzinę, samochód i jeździ na wakacje?" To jest atak? Weź ochłoń.
@nachwile44:

Dlaczego ta osoba atakuje te osoby? Szczerze powiedziawszy - #!$%@? mu do tego...

Ta osoba wyraża swoje zdanie. Robi to kulturalnie i nie atakuje ludzi mających innego zdania jak TY

Nie obcym tylko znajomym. Jaki jest cel obnoszenia się swoim #!$%@? na wykopie? Rodzina i najbliżsi o tym wiedzą...


Ja się grzecznie zapytałem.To jest atak? Weź ochłoń...

Potem przybijając piątke gościowi który zasugerował że jest to spowodowane zawiścią
@nachwile44: chodzi mi to, że fb sprzedaje iluzję
pokazuje anona na wakacjach, nie pokazuje anona robiącego nadgodziny
pokazuje anona szczęśliwego z żoną, nie pokazuje, że dzień wcześniej się pokłócili
pokazuje anona z dzieckiem, nie pokazuje anona zmieniającego pieluchy
pokazuje anona biegnącego w maratonie, nie pokazuje anona oglądającego seriale
dla mnie oglądanie postów znajomych na fb, to jak oglądanie reklam, albo komedii z TVNu - świat nierzeczywisty
Moim hobby są gry komputerowe


@Mega_Smieszek: #!$%@? zazdro, bo mi już jakoś gry zbrzydły. Zmodernizowałem PieCa jakieś pół roku temu i pograłem może z cztery godziny i wyłączyłem, jakoś gry przestały mnie bawić ( ͡° ʖ̯ ͡°) 25 level here.