Wpis z mikrobloga

Prawie 3 dychy na karku a ni #!$%@? nie potrafię się ogarnąć. Moim hobby są gry komputerowe i #!$%@? mirkoblog ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodzę sobie do pracy, zarabiam #!$%@? bo #!$%@? ale na moje potrzeby wystarcza. I tak się powoli żyje na tej wsi. Daj plusa jeśli też masz 25 - 30 i nie ogar bardzo.

#dziendobry #przemyslenia #gownowpis
  • 105
  • Odpowiedz
@iacov: jeszcze niedawno myslalem o wyjezdzie za granice, ale to raczej nie dla mnie. Moze na pare miesiecy. Mieszkalem juz za granica i pracowalem. Ale to nie dla mnie, zwlaszcza, ze nie jestem programista 15k. A po za tym moze niepopularna opinia, ale pomimo wielu wad uwazam Polske za dobry kraj do zycia.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek No to zapraszam do zabawy w wychodzenie ze #!$%@? - mi też się przyda. Załóżmy swój tag, w którym będziemy wyznaczali sobie po 3 cele dążące do poprawy naszego życia i termin 30 dni na ich wykonanie. Jeśli nie wykonasz przynajmniej dwóch, ponosisz karę, którą sam sobie wyznaczasz.

Bawiłem się w to parę miesięcy temu z gościem, który teraz trzepie 50k miesięcznie w praktycznie zautomatyzowanym biznesie. On obiecał w przypadku
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie napisałem, że to był przegryw - już wtedy zarabiał bardzo dobrze. Nie trzeba być przegrywem, żeby wyznaczać sobie cele dążące do rozwoju - wręcz przeciwnie, to przegrywy z reguły zostają w swoim #!$%@? na zawsze.
  • Odpowiedz
zdjęcia swoich znajomych, ich nowych samochodów, nowych dzieci, zdjęcia z wakacji, sztuczne życie bez zmartwień, które istnieje tylko na pokaz


@funkybuddha: Co jest sztucznego i na pokaz w tym, że ktoś ma żonę, rodzinę, samochód i jeździ na wakacje?
  • Odpowiedz
Co jest sztucznego i na pokaz w tym, że ktoś ma żonę, rodzinę, samochód i jeździ na wakacje?


@nachwile44: Bo nie można się chwalić! Tylko jak się żalisz w necie, to jest OK, a jak się z czegoś cieszysz, to wtedy jest na pokaz, pewnie rodzice kupili albo kredyt na 140 lat. Od kiedy mieszkasz w Polsce, że takich rzeczy nie wiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jaki jest cel pokazywać to jakimś obcym na portalach społecznościowych?


@ediz4: Nie obcym tylko znajomym. Jaki jest cel obnoszenia się swoim #!$%@? na wykopie? Rodzina i najbliżsi o tym wiedzą
  • Odpowiedz