Wpis z mikrobloga

Prawie 3 dychy na karku a ni c---a nie potrafię się ogarnąć. Moim hobby są gry komputerowe i k---a mirkoblog ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chodzę sobie do pracy, zarabiam c-----o bo c-----o ale na moje potrzeby wystarcza. I tak się powoli żyje na tej wsi. Daj plusa jeśli też masz 25 - 30 i nie ogar bardzo.

#dziendobry #przemyslenia #gownowpis
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mega_Smieszek:

Bo nowe gry w 99% to g---o IMO, gram w starocie i dalej się nimi jaram ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No w suuuuumie...

Mi to nie przeszkadza granie w gierki, ale przeszkadza mi to ze mi to w ogole nie przeszkadza xD i musze przyznac ze czasem dopada mnie marazm i powtarzalnosc dnia codziennego
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Nostalgłem, muszę ogarnąć Disciples 2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A teraz jeszcze wychodzi Civilization VI, piątka mnie strasznie wciągnęła, ciekawe jak będzie z szóstką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mi roku brakuje, ale na podwyżkę nie liczę
Brak żony, dzieci, samochodu, mieszkania i gównowypłata.
Nie ma czasu na gry tylko praca i trochę poczytam wykop i do spania.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo:
Znam to uczucie, wypalony na maxa, i pomimo że zarabiam 10k+ netto, to stwierdzam - pieniądze szczęścia nie dają, jeśli nie masz z kim dzielić szczęścia, bo moje szczęście odeszło lat kilka temu...
  • Odpowiedz
ale wiesz co, takie są czasy, że łatwo o doła

otwierasz byle gównoportal i czytasz o gościu, który sprzedał swój startup za miliony dolarów, żeby podróżować z rodziną dookoła świata

potem czytasz o dziesięcioletniej dziewczynce, której hobby to tworzenie laurek z makaronu i zarobiła właśnie na swoim kanale na youtubie pierwszy milion


@funkybuddha: no, takie są czasy. otwierasz gównoportal i widzisz te wszystkie perspektywy, których nie miałbyś 20 lat temu.
  • Odpowiedz