Wpis z mikrobloga

Tak przeglądam sobie patronite i #gonciarz ma już ponad 30k miesięcznie a łącznie uzbierał już prawie 150 tys Najs za wyrobienie sobie marki w wieku zaledwie 30 lat . Robi to co lubi, hajs zgadza się mocno, wielkie miedzynarodowe korporacje chcą robić z nimi biznesy.

Szanuje mocno ludzi ambitnych którzy stawiają sobie coraz wyżej poprzeczkę i osiągają cele.

A gimbusy d--a cicho.
#polskiyoutube
CreativePL - Tak przeglądam sobie patronite i #gonciarz ma już ponad 30k miesięcznie ...

źródło: comment_YpandsFTvBIZ2UWogkOGTxr3AxfIk7L3.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@CreativePL: Szanuję gościa za nonkonformizm i mega profesjonalny montaż, mimo, że nie podoba mi się jego zaangażowanie polityczne / emocjonalne w pewnych tematach - to jednak jest chyba jeden z niewielu "jutuberów", który się nie boi wchodzić w politykę. Jednak 30k PLN to nie jest tak dużo, jeśli mieszkasz k---a w Tokyo :).
  • Odpowiedz
@CreativePL: Nie widziałem innych jego kanałów ale widocznie mamy inne definicje ambicji. Robienie recenzji gier to rzeczywiście cel którego każdego by powalił na nogi. Robi to co inni i zgarnia podobne pieniądze. Nie widzę tu ambicji.
  • Odpowiedz
Nie widziałem innych jego kanałów ale widocznie mamy inne definicje ambicji. Robienie recenzji gier to rzeczywiście cel którego każdego by powalił na nogi.


@Qleer: Czyli nie masz pojęcia co ten chłop robi ale i tak hejtujesz ta xD?
P.S On nie recenzuje już gier od jakiś ładnych kilku lat a siedzi na swoim.

ednak 30k PLN to nie jest tak dużo, jeśli mieszkasz k---a w
  • Odpowiedz
@CreativePL: Skopiował w całości Caseya od wyglądu vlogów po manierę bycia. Trafił na nisze, w ciekawym miejscu i tyle. Został aktorem i to dobrze opłacanym, wcielić się w kogoś jest bardzo trudno na dłuższą metę.
  • Odpowiedz
@Dzonzi: Kwestia upodobań jedni lubią #zdrowakobita inni inny typ urody. Kasia nie jest 10/10 ale nie jest też brzydką kobietą. Normalna zwyczajna dziewczyna.

@johny-kalesonny: Zdaje sobie z tego sprawę. Powiedział bym nawet że to ta "mniejsza" część.

@Przegrywens: Oj Caise ma inny styl vlogów zdecydowanie. W każdym filmie dron, dużo ekscytacji wszystkim na około, zaczepanie ludzi co sądzą o danej rzeczy, zagadywanie sprzedawców. Gonciu
  • Odpowiedz
@CreativePL:

Czyli ktoś wycofał się z konkursu bo łamał jawnie prawa autorskie

gościara wycofała się z konkursu z powodu fali hejtu jaka się na nią wylała po tym jak Gonciarz skomentował tą sytuację. Dalej, spróbuj mnie przekonać że osoba która jest twarzą kampani "hejt stop" nie była w stanie przewidzieć takiego rozwoju sytuacji.

tylko ją ukradł

jakoś nie widzę aby filmik został usunięty z youtuba z powodu łamania praw autorskich
  • Odpowiedz
@CreativePL: Zastanawiam się kiedy patroni zorientują się że płacą w sumie za nic. Miały być filmy z kasy patronów (taki był zamysł), mineło kilka miechów - filmów powstało okrągłe 1 (las samobójców) ? Osobiście uważam że Gonciarz się mocno przejedzie na paronite.
  • Odpowiedz