Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wczorajszych wpisów. Jestem już po randce. Robi wrażenie, może nie oszałamiające, ale bardzo pozytywne. Wydaje się jednak (albo nie dała po sobie poznać, że jest inaczej), że niekoniecznie występuje na tym polu symetria. Zapłaciłem ja, na szczęście pod tym względem nie cyrkowała. Kując żelazo póki gorące zasugerowałem następne spotkanie. Trochę była zaskoczona więc nie odmówiła. Za jakiś czas zrobię sprawdzam. Czy pod byle pretekstem się wycofa czy będzie brnąć dalej. No i zmiana planów, bo dziś choć zabawa była niezła i adrenalina mocno, to jednak za głośno. Chyba lepiej będzie się spotkać gdzieś gdzie cicho i więcej pogadać, by oswoić.
#dobryjezu #anaszpanie #zlitujsie i #dajmibranie <-obserwuj

a dla niewtajemniczonych:
wyrywanie #oazaboners bardzo w moim typie więc dla mnie 8/10 dla postronnych 7.5/10

#rozowypasek #podrywajzwykopem #tfwnog #tfwnobf #stulejacontent #wychodzimyzprzegrywu #ladnapani
  • 15
@Impresjonista ziomek, weź tyle nie analizuj, bo to ma być Twoja dziewczyna, a nie zagadka psychologiczna. Złap ją za rękę pod pretekstem zobaczenia jaki ma lakier i że ładny pasuje itd. To jest prostsze niż się wydaje :)
@czeblin1: Ziomek ;) Ja nie mam 20 lat a ona nie ma 15. To ma być moja dziewczyna (to mój plan) ale pewien już poziom dojrzałosci wypada zaprezentować. I ps. jeden fałszywy i mi zababrze hipotekę wśród miejscowych panien xD
@Impresjonista zasada się nie zmienia. Chyba że startujesz do córki adwokata lub polityka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak pokażesz, że się stresujesz i jesteś na spotkaniach z nią sztywny to jej się zwyczajnie odechce, a Ty będziesz szukał przyczyny. Skoro macie tworzyć parę, a tak będzie bo wierzę w Ciebie to pokaż jej, że jesteś wyluzowany i Ty też to czuj. Ja swoją jak poznałem to przez kumpla
@Impresjonista: no kurczaki Mirku, tak podejrzewalam, ze idziesz sciezka friendzona.
Zasada jest prosta, jezeli zapraszasz na randke to od pierwszego spotkania budujesz bliskosc, intymnosc, napiecie. Bez tego to zwykle kolezenskie spotkanie. Zadzwon dzis do niej i powiedz, ze idziecie do baru na piwo (faceci nie prosza( ͡º ͜ʖ͡º)) i od razu postaw karty na stol, siadz przy niej, obejmij, kiziaj po dloni. W polowie randki leci
@Rolkam: Friendzonie mówimy stanowcze nie. Zresztą to nie wchodzi w rachubę, w zamierzeniach mam to rozpisane na kilka randek. Nie znam się na kobietach aż tak dogłębnie; być moze na Belmondo pewnie mialaby większą chęć się poniziać, ale jestem zwyklym słowiańskim średniakiem więc jak postępy będą niezadowalające to nie stać mnie xD