Wpis z mikrobloga

1. Bądź kasjerką w sklepie budowlanym
2. Zły pracodawca wprowadza tablety z możliwością oceny pracy przez klienta
3. Wpadnij na pomysł stulecia godny członków Mensy - obróć tablet ekranem do siebie i "niepostrzeżenie" klikaj sobie sama 5/5
3.5. system oszukany, kolejne zwycięstwo ciemiężonego pracownika nad złym pracodawcą
4. Przychodzi klient który zauważa co robisz
5 - 1 Real
6. Klient przychodzi znowu, z uszczelką za 1,19 PLN
7. odwraca tablet i klika "1/5"
8. Punkty 6 i 7 powtarzają się sześć razy w przeciągu 10 minut
9. Nakrzycz na klienta i wezwij kierownika sklepu
10. Kierownik odchodzi na bok i rozmawia z klientem
11. "Hehe ale go załatwiłam guwniarza, co mi będzie klikał"
12. Kierownik przychodzi za 10 minut
13. "Pani zmiana na dzisiaj już się kończy, proszę przyjść w czwartek po wypowiedzenie"
14. Płacz i klnij na pracodawcę na cały sklep.

Ja nie wiem jak ktoś może być taką amebą umysłową, żeby myśleć że to się nie wyda. Tylko co ja teraz zrobię z sześcioma uszczelkami?
#truestory #januszebiznesu #logikarozowychpaskow
  • 91
  • Odpowiedz
@Kalan: @wykopowiczka69: @serintakma: @pierzak: Popełniłem błąd co mi dobrze wytłumaczył @turemka: niestety nie da się teraz poprawić komentarza ( ͡° ʖ̯ ͡°) A skąd przypuszczam że sklep przyjmie zwrot ? Ze swojego doświadczenia oraz mogą to potwierdzić już wcześniej też napisane komentarze. Raczej tylko w Januszexie nie zwrócicie towaru, ja bezproblemowo zwracałem różne inne rzeczy w mniejszych lub większych sklepach i nikt problemu
  • Odpowiedz
Czasem się zastanawiam czy pojęcia pracodawca i pracobiorca celowo nie zostały podmienione miejscami aby pracownik nie narzekał na małą pensję skoro dodatkowo dostaje jeszcze pracę.
  • Odpowiedz
@Philip_Melrose: zachowanie godne autostradowego szeryfa. Ale że też chciało Ci się 6 razy stawać w kolejce??

p.s. większość dużych marketów przyjmuje zwroty, nawet jeżeli nie wymaga tego od nich ustawa (spora konkurencja)
  • Odpowiedz
Pamiętaj to wszystko przez niską płacę ;) Gdyby im płacili 3 tys to by takie rzeczy nie miały miejsca. Gdy człowiek zarabia więcej niż 2,6 tys na rękę staje się nagle bardziej pracowity mądry, zaradny i doświadczony.
  • Odpowiedz
@Philip_Melrose: W glowie sie wprost nie miesci, ze taka postawa znajduje tylu zwolennikow. To byl przejaw bezinteresownej zlosliwosci, a nawet okrucienstwa. Przypomina znecanie sie nad jencem. Pan szeryf jest urodzonym sadysta, z zaburzeniami umyslowymi.
  • Odpowiedz
@Philip_Melrose: Istny Strażnik Teksasu...Idź jeszcze porób kontrole w sklepach czy aby na pewno wydają do ręki paragony i donoś do Urzędu Skarbowego, może nie tylko zwolnią sprzedawcę, ale zamkną cały sklep - osiągnąłbyś wyższy level szczęścia, a nie takimi pierdołami się zajmujesz
  • Odpowiedz
@Philip_Melrose: Co za sadysta. Jak ci to tak bardzo przeszkadzało to mogłeś załatwić tę sprawę w elegancki sposób i po prostu iść bezpośrednio do kierownika. Ale ty musiałeś udowadniać swoją wyższość tracąc czas na przepychanki z jakąś bogu ducha winną kobietą, bo wpadła na jakiś głupi pomysł oszukiwania jeszcze głupszego systemu. Szef też musiał być niezłym zamordystą, skoro o taką błahostkę wyrzucił z pracy w taki sposób że ty to jeszcze
  • Odpowiedz