Wpis z mikrobloga

1. Bądź kasjerką w sklepie budowlanym
2. Zły pracodawca wprowadza tablety z możliwością oceny pracy przez klienta
3. Wpadnij na pomysł stulecia godny członków Mensy - obróć tablet ekranem do siebie i "niepostrzeżenie" klikaj sobie sama 5/5
3.5. system oszukany, kolejne zwycięstwo ciemiężonego pracownika nad złym pracodawcą
4. Przychodzi klient który zauważa co robisz
5 - 1 Real
6. Klient przychodzi znowu, z uszczelką za 1,19 PLN
7. odwraca tablet i klika "1/5"
8. Punkty 6 i 7 powtarzają się sześć razy w przeciągu 10 minut
9. Nakrzycz na klienta i wezwij kierownika sklepu
10. Kierownik odchodzi na bok i rozmawia z klientem
11. "Hehe ale go załatwiłam guwniarza, co mi będzie klikał"
12. Kierownik przychodzi za 10 minut
13. "Pani zmiana na dzisiaj już się kończy, proszę przyjść w czwartek po wypowiedzenie"
14. Płacz i klnij na pracodawcę na cały sklep.

Ja nie wiem jak ktoś może być taką amebą umysłową, żeby myśleć że to się nie wyda. Tylko co ja teraz zrobię z sześcioma uszczelkami?
#truestory #januszebiznesu #logikarozowychpaskow
  • 91
  • Odpowiedz
  • 57
@Philip_Melrose: ##!$%@? a co teraz jak laska targnie sobie na zycie bo nie będzie miala za co nakarmic brajanka i dac sebusiowi na piwo.

a tak serio to pracowalem kiedys w markecie i powiem ze zawsze staralem się obslugiwac klientów jak bym chcial sam byc obslugiwany, raz zdarzylo mi sie tylko ze mialem #!$%@? i poprostu na odczepnego splawilem klienta i ten poszedl na skarge. wiem nie powinnienm ale z drugiej
  • Odpowiedz
@bslawek: Często tam robię jakieś zakupy, poza tym w biedrach też masz ocenę pracownika i powiem Ci że jak ktoś nie jest jakoś chamsko niemiły to klikam im zawsze wysoko, bo wiem że to nie jest łatwa robota. A tutaj się sama podłożyła. Jeszcze gdyby zgodnie z prawdą dała sobie 3/5 ( ͡° ͜ʖ ͡°) to luz.
  • Odpowiedz
@Philip_Melrose: Te systemy oceny to jest ogólnie chyba dupny system. Ja zawsze zapominam kliknąć w biedrze. Przez co na bank pieprzę im statystykę i wielu 4/5 5/5 nie dostali ale już 1/5 to nikt nie zapomni kliknąć.
  • Odpowiedz
@agaja: W niektórych biedronkach przy kasie są tablety i klikasz ocenę kasjera. Tam było od 1 do 5, tego co pamiętam w biedrach jest od złej czerwonej minki, do bardzo uśmiechniętej zielonej. ʕʔ
  • Odpowiedz