Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego niebieskie paski tracą zainteresowanie różową po pierwszym seksie?
Spotkałam fajnego chłopaka, byliśmy na trzech randkach, po trzeciej skończyliśmy w łóżku. A potem on napisał do mnie, że sorki ale musi o mnie zapomnieć, bo ma za dużo na głowie i nie może się ze mną spotykać. Co to za pierdoły w ogóle? Zrozumiałabym jakby powiedział, że seks był beznadziejny, ale takie żałosne tłumaczenie, eh.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@biurwa: W życiu też widziałem coś takiego, sporo facetów też ma problem gdy mówi, że nie mają doświadczenia z kobietami - jest to traktowane jako minus przez większość różowych, tak jak duże doświadczenie różowych jest traktowane jako minus przez większość facetów. Po prostu nie da się przeskoczyć stereotypów, szczególnie w temacie związków.

To trochę ułuda wierzyć, że ludzie są racjonalni w tych tematach :) a nie postępują wedle "prawa dżungli".
  • Odpowiedz
a ona mogla go zostawic, teraz bylo na odwrot


@pqp_1: widzę, że nocna, bo argumenty już są inwalidą. serio to się nie zdarza...

wiedziala by ze nie chcial jej tylko zaliczyc, bo ktos kto by chcial ja zaliczyc nie czekal by wiernie kilku
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mam nadzieję że to nie o mnie chodzi ;)
Miałem kiedyś identyczna sytuację. Ja byłem dość nieśmiały. Odezwała się do mnie dziewczyna, spotkaliśmy się kilka razy. Mimo ze spotykalismy sie bardziej z jej inicjatywy bardzo mi sie spodobala. Ładna, miła. Po którymś razie przyjechała i zaproponowała żebyśmy zamiast wyjść do kina czy parku wpadli do mnie. Jedna flaszka wina, mila rozmowa, druga flaszka... I jakoś tak wyszło, że skończyliśmy w
  • Odpowiedz
kobiety tutaj robią #!$%@?ę z logiki dlatego nie ma sensu dyskutować.

Myślę że najlepsze podsumowanie będzie następujące.
Odrzućmy uogólnianie i sprzeczanie się czyja prawda jest prawdziwsza. Po prostu niech każdy żyje własną prawdą.
@biurwa , @alicemeow i pozostałe niech sobie prowadzą rozwiązłe życie a faceci którzy nie akceptują rozwiązłych kobiet niech gustują w kobietach dla których seks to coś więcej niż akt fizyczny i odreagowanie. Bez osądów która prawda jest
  • Odpowiedz
prowadzą rozwiązłe życie

Bez osądów


@damianooo5: Z hipokrytami nie dyskutuję. Poza tym, żaden z Was w tej dyskusji nie próbował zdefiniować co to dla Was znaczy rozwiązłe życie :D @pqp_1 próbował ze mną to ustalić, ale też nie do końca mu wyszło. Czyli dalej uważam, że jesteś najgorszym męskim gatunkiem, którzy uważa, że sam jest idealny alfa i bez winy i może robić co mu się żywnie podoba, a
  • Odpowiedz