Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego niebieskie paski tracą zainteresowanie różową po pierwszym seksie?
Spotkałam fajnego chłopaka, byliśmy na trzech randkach, po trzeciej skończyliśmy w łóżku. A potem on napisał do mnie, że sorki ale musi o mnie zapomnieć, bo ma za dużo na głowie i nie może się ze mną spotykać. Co to za pierdoły w ogóle? Zrozumiałabym jakby powiedział, że s--s był beznadziejny, ale takie żałosne tłumaczenie, eh.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pqp_1: Masz mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Rozwalają mnie faceci, którzy uważają, że nie można spotkać więcej niż JEDNEJ wartościowej osoby w życiu. Nie wiem kurde w jakich kręgach wy się obracacie, może samych sebixów i dlatego? Hitem ostatnio był koleś, który twierdził, że to okropne, że jego laska była przed nim w dwóch stałych związkach. DWÓCH! a laska ma 27 lat. Jesteście wzburzeni, że laska
  • Odpowiedz
@pqp_1: Czy ktoś w tym wpisie np. autorka powiedział, że to był jej 30? ja akurat przytaczam wpis, w którym koleś był zdruzgotany liczbą DWA. to, że autorka wpisu poszła do łózka po 3 randce nie wyklucza, że to mógł być jej drugi w życiu. podobnie, to że któraś pójdzie po łózka po 15 randce nie znaczy, że nie da rady zaliczyć 40. rozumiem, że dla waszych pięknych męskich analitycznych
  • Odpowiedz
@alicemeow: Przeczytaj jeszcze raz:

Those women, who started their sexual life later, were more satisfied with their marriages, than those, who started having s-x earlier. There was no such difference for men. Finally,having more sexual partners before marriage was related to lower marital satisfaction among both men and women.Results of the present study seem to suggest that, while the very fact of having s-x before marriage is not linked to a lower subsequent marital satisfaction, certain character-istics of premarital sexual activity, such as age at onset of sexual debut, the number of partners, and cohabitation maybe related to the quality of later marriage and these relationships seem to be different for men and women. Lower marital satisfaction of women, who had their first sexual intercourse at an earlier age, and absence of relationship between these two variables among men maybe interpreted to indicate presence of double standards in judgments of male and female sexual behavior prevailing in the Lithuanian society. However, the number of premarital sexual partners is negatively linked to subsequent marital satisfaction regardless of gender. There may be two different kinds of explanations for this finding: self-selection and causal link. Explanations of the self-selection kind would imply that people who have more premarital sexual partners tend to differ in their personal characteristics from those, who have fewer sexual partners. For example,they may take more casual views on s-x, have less commitment to relationships (Kline-Rhoades et al. 2006),have poorer relationship keeping skills, emphasize personal contentment over social responsibility (Maslauskaitė2005),have stronger sensation-seeking tendencies, etc.


Istnieje spora korelacja między ilością partnerów seksualnych a zadowoleniem w małżeństwie, nie tylko w tych badaniach, ale też w badaniach na które powołują się te badania. Czy to jest jednoznaczne - nie mam pojęcia, szczerze mówiąc, ale jak pisałem, istnieje taki
  • Odpowiedz
@pqp_1: Nie, 20-30 to więcej niż 2-3 :D Moim osobistym zdaniem 20-30 to dużo dużo dużo za dużo. Jeśli już chcecie tak bardzo na liczby to jestem bardzo ciekawa ile Waszym zdaniem to za duży przebieg? I w jakim wieku? I czy znaczenie ma czy był to związek pełną parą czy randki czy one night stand czy fuck friends (natura związku) czy mają znaczenie czyste liczby i fakty? Dla potencjalnego
  • Odpowiedz
@biurwa: czyli zgadzasz sie ze to duzo, tyle chcialem wiedziec
nie podam ci limitu bo nie wyznaczam takich, chodzi mi o sam fakt ze sa kobiety dla ktorych ilosc nie ma znaczenia (patrz wpisy rozowych wyzej) i ze sa tak samo wartosciowe jak kobiety ktore jednak zanim sie z kims przespia to najpierw sie zakochuja, wiec duzej ilosci partnerow nie maja
  • Odpowiedz
@pqp_1: Wydawało mi się, że rozmawiamy o tym, że dziewczyny cierpią (patrz autorka) bo dla nich są limity i ograniczenia, a dla facetów nie... Różnica między mną i Tobą zapewne jest taka, że ja uważam, że 20 partnerów to dużo dla kobiety i mężczyzny, a pójście do łóżka z osobą poznaną w klubie jest słabe dla kobiety i mężczyzny, a Ty uważasz, że tylko dla kobiety.
  • Odpowiedz
@biurwa: mylisz sie bo uwazam tak samo jak ty i co teraz?

i widocznie nie czytasz, bo jedna rozowa wyzej twierdzi ze kobiety lubia s--s i moga sobie sypiac z kim chca, a faceci nie powinni ich traktowac przez to gorzej
  • Odpowiedz
Wiesz, że żadna z tych dziewczyn powyżej nie napisała, że liczba dla nich nie ma znaczenia?


@biurwa: Były pewne sugestie, jednak żadna kobieta tego wprost nie napisze :). Ale tak, w tym wpisie można się "domyśleć" kto jakie ma preferencje. Tylko nie wiem jakie to ma w ogóle znaczenie, bo warto zauważyć, że to przecież nie jest problem @pqp_1, że jakaś Ania ma na liczniku 30 gagów, a
  • Odpowiedz
@pqp_1: Dobrze dla Ciebie, pozdro Mirku w takim razie :) Generalnie ja zawsze miałam podejście swój do swego ciągnie, więc niech Ci powściągliwi spotykają się z tymi powściągliwymi, a Ci co niekoniecznie z podobnymi sobie :D :D Dalej nie rozumiem skąd tylu Mirków atakuje autorki takich wpisów (też nie wiem po co dziewczyny robia takie wpisy...)
  • Odpowiedz
@biurwa: bingo, jestem tego samego zdania, ze kobiety czy faceci ktorzy sypiaja z byle kim niech szukaja sobie takich samych ludzi i nie dziwia sie ze ktos moze zdradzic, albo szybko zostawic
a co nawjazniejsze to nie powinny czepiac sie tych co nie traktuja seksu jak mycie zebow i woleli by zeby partnerka nie sypiala z byle kim, bo sporo rozowych ma z tym problem i twierdzi ze sa tak
  • Odpowiedz
@pqp_1: No właśnie nie bingo, bo jeśli tak uważasz to. Jeśli (przypuśćmy) on ją skreśla, bo się "dała" a nie powinna, bo powinna się powstrzymać, to on też powinien był się powstrzymać. W myśl naszej zasady prawda? Chyba on uprawiał ten sam s--s co ona? Nie był to g---t nie? :D :D Na tym to polega. Ale sendo sprawy jest takie - facetów nikt nie szykanuje za niepowstrzymywanie się, a
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny: Wiem, widziałam. Szczerze mówiąc to na ten temat się nawet nie wypowiem, bo z tym nigdy nie spotkałam się w życiu realnym, tylko na wykopie, dalej nie rozumiem, bardzo smutne.
  • Odpowiedz
@biurwa: a dlaczego mial tego nie zrobic ? przeciez i ona i on zdecydowali sie spac ze soba, ona nie wiedziala jaki on jest naprawde no bo skad mogla wiedziec po 3 randkach ?
rownie dobrze on mogl liczyc na cos, a ona mogla go zostawic, teraz bylo na odwrot

i teraz patrz, jest na to rozwiazanie dla niej jesli uwaza ze to co jej zrobil bylo zle, wiesz jakie
  • Odpowiedz