Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego niebieskie paski tracą zainteresowanie różową po pierwszym seksie?
Spotkałam fajnego chłopaka, byliśmy na trzech randkach, po trzeciej skończyliśmy w łóżku. A potem on napisał do mnie, że sorki ale musi o mnie zapomnieć, bo ma za dużo na głowie i nie może się ze mną spotykać. Co to za pierdoły w ogóle? Zrozumiałabym jakby powiedział, że seks był beznadziejny, ale takie żałosne tłumaczenie, eh.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 98
@AnonimoweMirkoWyznania: @damianooo5: > Poza tym myślę że tak naprawdę bzyknęliście się szybciej niż po 3 randkach :)

No tak, w końcu Ty też tam byłeś : ) Smutno mi, że żyjemy w czasach, w których kobiety, które lubią seks i znajdują kogoś z kim mają wzajemność w chęci uprawiania go, muszą udawać, że nie mają ochoty, grać w idiotyczne gierki z opieraniem się i odmierzać czas, w którym nie wypada
@alicemeow: a mogą sobie lubić. Już nawet nie mam ochoty po raz kolejny wchodzić w dyskusje na ten temat dlatego napiszę tak: JESTEM EGOISTĄ I CHCĘ MIEĆ KOBIETĘ TYLKO DLA SIEBIE TAK JAK SAMOCHÓD CHCĘ MIEĆ NIEPRZECHODZONY.
Nie musi być koniecznie dziewicą ale kobieta w którą zainwestuję swoją energię ma być kimś wyjątkowym.

Nie chodzi o krycie się ze swoją seksualnością. Po prostu niech znajdzie wartościowego faceta i z nim uprawia
@damianooo5: To może lepiej poświęć chwile refleksji nad stosunkiem do drugiej osoby z jakim wchodzisz w relacje, bo mi się on wydaje dużo bardziej przedmiotowy niż podmiotowy, a nawet w sumie narcystyczny (pragnienie bycie z kimś nie jako z realną osobą, biorąc jej pełen pakiet, ale skoro ja jestem wyjątkowy to ona też musi być wyjątkowa?)
Mam też pytanie, skoro ta Twoja wymarzona kobieta ma nie być 'przechodzona', ma wkładać w
@damianooo5: Wiecie, że opinia o czyimś przebiegu jest bardzo subiketywna zazwyczaj skorelowana z własnym przebiegiem? Post jest dziewczyny, która bzykała się z kimś kogo znała, mieli relacje, byli na paru randkach. Dla mnie np. duża różnica jest między tym, a kimś kto bzyka się w kiblu po pijaku na imprezie. Chyba nie same "liczby" stanowią, a w jakich relacjach ludzie idą z kimś do łózka.
@biurwa: no i teraz autorka powinna wyciągnąć lekcję że niektórzy faceci manipulują kobietami aby je "zaliczyć" i odstawić. Jeżeli ma motywację do takiej nauki i rozwoju to znaczy że jest wartościową kobietą, a jeśli zaś dalej będzie oddawała się pierwszemu lepszemu który ją skomplementuje to jest zwykłą dupodajką i w dodatku kretynką.
@damianooo5: Czyli wartościowa kobieta to taka, która każdego faceta podejrzewa o to, że jest manipulantem? Wiesz, że to prowadzi do paranoji i nieufności? ja bym się z kolei bała, że przegapię fajnego faceta, dlatego, że będę go zbywać, pogrywać z nim w gierki itp bo nie będę ufała, że jego zainteresowanie i komplementy są szczere tylko gdzieś z tyłu głowy będę miała "jasne jasne mówisz tak, bo chcesz mnie przelecieć"