Wpis z mikrobloga

Hej.
Od dawna używałem programu #givingassistant i #planetplus, ale teraz mogę polecić coś lepszego, strona na której dają większe zwroty za zakupy i co bardzo mile: 10$ za rejestracje. Niestety nic nie trwa wiecznie, promocja 10$ na start kończy sie jutro, ale ze względu na różnice czasowe, bezpieczniej dokonać rejestracji bezzwłocznie!
#topcashback przeważnie ma wyższy #cashback niż #givingassistant

Ile można uzyskać zwrotu za zakupy?
Z Aliexpress: 8%
Z Gearbest: 7% (na pierwszy zakup), później 5% (na GA dają 6.5%)
Z Banggood: 6%  (na GA telefony 3%, elektronika 5%)
Z Everbuying: 8% a na GA... praktycznie 0%
Z Geekbuying: 5% a na GA... praktycznie 0%  
itd.
Oczywiście zwroty można zrealizowac m.in. na #paypal
Gdyby były jakieś pytania to czekam a link polecający podam na PW :)

  • 10
@Globek: Pierwsza wypłata jak uzbierasz 10$ i wtedy wyplacisz również promocyjne 10$ w sumie wypłacisz: 20$ a później nawet po 1$ można wypłacać :) Przy takim wysokim cashbacku to szybko uzbierasz 10$
@mistralektablet: to od dawna nieoficjalna sytuacja, moze sie skonczyc z dnia na dzień i nici z cashbacku a nawet jak nie zniknie to na #tc jest teraz 8% :) i extra kupony np:
10% off Outdoor and Sports. + cashback
10% off Consumer Electronics. + cashback
@Dezynwoltura: czytalem... 100% klarowana sytuacja z Twojej strony to nie byla. Trollasek jakos nie narzeka na support i zwroty a chyba dluzej tam siedzi niż Ty... moze faktycznie miales racje, ze jego reflink... :>
@widmo82: To, że dłużej siedzi o niczym nie świadczy, ja też od wczoraj z cashbacków i Internetu nie korzystam... Na 6 zamówień zaliczyli sobie to o najniższej wartości (przypadek ?), rozumiem jeszcze, żeby połowa wpadła a druga nie. Dla mnie to dziwne i po prostu na support liczyć tam nie ma co, bo zawsze znajdą wymówkę.

Nawet jeżeli ludzie popełniają jakieś błędy to ten cały ich system i regulamin jest jakiś