Wpis z mikrobloga

Ej kurde, bo tak oglądam sobie tego #battlefield1 i mi się mega podoba. Aczkolwiek zamówiłem już wcześniej #civilization6 i tak czekałem przez cały ten czas. Zależy mi tylko na jednej grze na kilka lat. Chciałbym grać w to albo w to i się zamknąć na wszystkie inne tytuły. Jestem teraz rozdarty. Pomóżcie! Co wybrać? Battlefield 1 za 2 lata ucichnie, bo wydadzą Battlefield 2 albo inną wersję. Civka będzie się nieźle trzymać. W BF podoba mi się dynamizm i to, że stale ulepszamy nasze konto (dostajemy xp), w Civce podoba mi się to, że mogę sobie na czilku pograć, bez stresu. Jeny, jaki jestem załamany! Pomóżcie!

#kiciochpyta #gry #decyzja #cowybrac ##!$%@? #civilization5 #battlefield #battlefield3
  • 9
@DiabloFan: Skoro i tak zależy Ci na jednej grze na kilka lat, to równie dobrze możesz poczekać aż obie gry wyjdą i pojawią się jakieś recenzje i opinie graczy. Może któraś z tych produkcji będzie bublem technicznym albo coś w tym guście, więc spokojnie drugą byś mógł wybrać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Osobiście jednak, mimo że lubię BFa, to jako na taką grę na lata, zdecydowanie wybrałbym
Dzięki za odpowiedzi! Civke kupiłem w wersji 25th Anniversary Edition, więc jakbym ewentualnie zwrócił, to wziąłbym BF-a wraz z Premium, tego za 450zł.

No właśnie zarówno BF1 jak i Civ6 to dla mnie zupełnie nowa przygoda. Wcześniej grałem troszkę w BF 3 (na 20 fps :D), a w Civ nie miałem żadnej przyjemności. DLC nie stanowią dla mnie żadnego problemu, zarówno w jednej, jak i drugiej grze. @Milvu @zbyszko17 @Sad_Statue
@DiabloFan: Bierz Civ, bo Bf będzie szybko taniec, za rok pewnie za 50 zł będzie na jakiejś promocji Origin albo dodadzą do Accessa (chociaż w to wątpię, przynajmniej nie tak szybko).