Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To uczucie kiedy nawet na redditgonewold dziewczyny dla użytkowników ubierają się w seksowne rzeczy i pokazują się w ciekawych pozach, a twój różowy nigdy czegoś takiego nie zrobi dla ciebie bo się wstydzi, "bo to nie jej styl". Leżenie na plecach najlepszym stylem ever...

#logikarozowychpaskow #s--s #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP: @spokojnie_to_ja nie napisałem o ilości. Chodzi o świadomość własnej seksualności i inicjatywę. Jakieś gadżety się różowemu podobają, ale sama do ręki tego nie weźmie i nie da mi się popatrzeć. I tak jak w 1wszym poście pisałem, trochę smutne że jakieś randomowe kobiety dla randomowych ludzi potrafią być bardziej pewne siebie.

I nie nie chodzi tu o wypalenie, albo bolec na boku.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
  • Odpowiedz
SystematycznaMurzynka: Uwierz mi OPie, nikt bardziej niż ja nie może wstawić tego mema ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Ale z moją to było od początku wiadomo, kiedy jeszcze nie byliśmy parą i graliśmy ze znajomymi na studiach w "prawda lub wyzwanie", wstydziła się też zatańczyć przede mną, kiedy dostała takie zadanie od koleżanki. Oczywiście czerwona była jak burak.
Właściwie to nie wiem czemu związałem się z taką przyzwoitką, może dlatego że
AnonimoweMirkoWyznania - SystematycznaMurzynka: Uwierz mi OPie, nikt bardziej niż ja ...

źródło: comment_zmSVx3pWzfmeZcGofR2VHs9MLpHHT3a5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wadzi mi to że różowy zamiast czerpać przyjemność to zastanawia się co ja sobie pomyślę i za kogo ja będę ją miał jeżeli zrobi coś poza leżeniem.


@AnonimoweMirkoWyznania: Pierwsze dni na wypoku? Nigdy nie trafiłeś na karuzelę s-----------h komentarzy w których laska po porstu lubiąca s--s jest zwyzywana od szlaufów, k---w i dziwek? Jak się czyta coś takiego to ja wcale się nie dziwię, że różowepaski za najlepszą opcję uważają
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania chodzi mi o to, że rozumiem co czujesz w środku. Masz dziewczynę, może jest ładna lub bardzo ale brak jej własnej inicjatywy. Ty liczysz na coś z jej strony, ale c---a dostajesz. Jedyne co umie zrobić to położyć się na boku lub plecach, a resztę działaj sam. Musisz z nią o tym pogadać szczerze - jeśli już była rozmowa i nic nie dało, lepiej nie będzie
  • Odpowiedz
Musisz podjąć jedyną słuszną decyzję. Rzucić ją. Róźnic w temperamencie nie wyplenisz, a to was będzie z czasem coraz bardziej różnić. Wiem co mówię
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Może ma zbyt mało pewności siebie? Tu naprawdę zależy dużo od Ciebie, chwal ją, mów jej co ci się w niej podoba, opowiadaj, że wyobrażasz sobie jak ma na sobie tylko seksowną bieliznę itp. Różowe paski (w Polsce) są na ogół dosyć wstydliwe, dopóki nie trafią na kogoś, kto im nie uświadomi ich wartości (atencja w necie pewnie też nieźle spełnia tę rolę, nie wiem, nie sprawdzałam).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie oszukujmy się, pożycie seksualne to bardzo istotny element związku. Nie byłbym z niego zadowolony, gdyby partnerka była kłodą w łóżku, do tego co s--s marudziłaby mi o swoich kompleksach i kazała gasić światło i być cicho. To się nie może udać, choćby w innych sytuacjach była "do rany przyłóż", istny ideał, to za długo taki związek by nie pociągnął ( ͡° ͜ʖ ͡°)

w
  • Odpowiedz
OP: @SystematycznaMurzynka łączę się z tobą w smutku. Nie można mieć niestety wszystkiego, czasem niestety zostaje sam z tą pustką w środku...
@ZiemniakZCebulandii myślę że to brak wychowania seksualnego w szkołach, nie popieram takiej rozwiązłości jak np w usa ale coś powinno być
@mirek_januszy o to. Lepiej chyba nie będzie bo rozmowy były nie raz.
@lokibb wiesz z doświadczenia?

Ten komentarz został dodany
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no trudna sprawa. Moze sie dziewczyna jeszcze wyrobi, w sensie zaufa aby sie otworzyc?
Wiesz, ja wolalbym kobiete o dobrym sercu z mniejszym temperamentem niz taka co mi rogi przyprawia :)
Aczkolwiek Twoj przypadek troche patologiczny, bo incjatywyw zero. Jesli to sie nie zmieni mimo kolejnych rozmow niestety ale musisz poszukac nowego rozowego. Z tym nic nie bedzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
MiaRose: Żyjesz w katolickim kraju, gdzie s--s = grzech. Do tego faceci są p------i i najpierw p------ą, że jak panna nie dziewica i lubi s--s to d----a, a potem płaczą bo nawet loda zrobić nie chce i 3 pozycje to max, a o seksownej bieliźnie zapomnij najlepszą bielizna trzyma do lekarza. Sami sobie zgotowaliście ten los. W krajach zachodnich s--s to przyjemność, dla facetów i kobiet, a nie nagroda na 3
  • Odpowiedz