Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To uczucie kiedy nawet na redditgonewold dziewczyny dla użytkowników ubierają się w seksowne rzeczy i pokazują się w ciekawych pozach, a twój różowy nigdy czegoś takiego nie zrobi dla ciebie bo się wstydzi, "bo to nie jej styl". Leżenie na plecach najlepszym stylem ever...

#logikarozowychpaskow #seks #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 65
OP: @frogfoot odezwał się samiec alfa budujący związek na seksie. Ciekawe o czym będziesz mógł z nią porozmawiać jak ci przestanie stawać.
@Shanny myślisz że nie poświęcam jej czasu i nie chwale? Mylisz się...
@stateless na brak seksu nie narzekam, po prostu chciałbym się zaskoczyć pozytywnie. Tak żeby kobieta przejęła inicjatywę, zobaczyć w niej tą szaloną stronę która pójdzie na całość nie przejmując się niczym, egoistke która zrobi to na co
MiaRose dla Asterlinga :*: @Asterling: Jak często słyszałeś o facecie który rucha co weekend inną że jest dziwkarzem/#!$%@? od innego faceta? Chyba nigdy. A o panience z takimi samymi zwiczajami ze dziwka? Hmm? W końcu he he seba klucz który otwiara wiele drzwi bla bla bla kotki dwa. O wypoku nie wspominając bo to w ogóle patologia.

Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania: ja rozumiem, ze masz sex. Przeciez dziewczyna nie odmowi bo sama ma ochote.
Tobie chodzi o jakosc a nie ilosc, tak wynika z komentarzy.
Jak obu strona zalezy to da sie sprawe rozwiazac z czasem. Jesli ona nie chce zmian, to bedzie tak caly czas.
Pytanie, czy Tobie to pasuje na cale zycie czy nie :)
LuksusowaMaciora: byc dziwką okej, ale dla swojego niebieskiego. z milosci, w dlugiej relacji, z zaufaniem. jesli ma wielu facetow i nie umie wybrac porządnie, to jest dziwką. tyle. facet ktory ma wiele i one robią dla niego czego on zapragnie jest PANEM I WŁADCĄ. to sie ceni bo facet musi cos soba reprezentowac by rozowe same chcialy mu do lozka wskoczyc. za to rozowa nic nie musi soba reprezentowac a i
@AnonimoweMirkoWyznania sam się żalisz, że laska jest kiepska w sprawach łóżkowych, a potem mi zarzucasz, że chce budować związek na seksie?

A co do stawania, to jeszcze bardzo długo mi to nie grozi. Patrząc na Korwina, który niedawno syna spłodził, to zostało mi jeszcze gdzieś tak circa 40 lat sprawności xD
@AnonimoweMirkoWyznania

Żyjesz w katolickim kraju, gdzie seks = grzech. Do tego faceci są #!$%@? i najpierw #!$%@?ą, że jak panna nie dziewica i lubi seks to dziwka, a potem płaczą bo nawet loda zrobić nie chce i 3 pozycje to max, a o seksownej bieliźnie zapomnij najlepszą bielizna trzyma do lekarza. Sami sobie zgotowaliście ten los. W krajach zachodnich seks to przyjemność, dla facetów i kobiet, a nie nagroda na 3 miesiąc
@InsaneMaiden: Niby brutalne ale Alpaka ma racje niestety.
Jeśli rozmowa nie działa i dziewczyna mu mimo wszystko nie pasuje pod jakimiś względami/nie dobrali się to tego się nie da przeskoczyć. Wylewanie żalów w internecie nie pomoże.
widze ze notatke koło twojego nicku o tresci "pajac" nie maiłem przez przypadek

@Atencyjny_Gerbil: dodaj jeszcze "zacietrzewiony kretyn" bo ten test jest chyba bardziej trafne tak jak to opisał StarThief