Wpis z mikrobloga

Skąd znasz charakterystykę Teo zgrywającego z Lewym? Serio. Przecież taka opinia jest gówno warta, toć to nie ma ŻADNEGO poparcia...


@orlando74: Można to wywnioskować chociażby na podstawie tego, ile meczów Milik z Lewym zagrali razem, a ile Teo z Lewym. Może w przyszłości Teodorczykowi uda się ładnie uzupełniać z Lewandowskim, ale do tego potrzeba czasu... którego nie mamy. Nie twierdzę, że Teo jest złym piłkarzem, twierdzę tylko, że na chwilę obecną
@kulis1111: no ale to co piszesz, to jest błędne koło, żeby się zgrywać to muszą grać, a nie, że nie może grać bo nie ma czasu na eksperymenty :P żeby była alternatywa, to skoro nie ma Milika musi grać Teodorczyk, który może zagrał słabo, ale na pewno nie fatalnie. Jego umiejętne zastawianie się spowodowało, że koleś w minutę wyleciał z boiska, co dało nam teoretycznie ekstremalną przewagę. Mecz niemalże #!$%@?ła pomoc,
no ale to co piszesz, to jest błędne koło, żeby się zgrywać to muszą grać, a nie, że nie może grać bo nie ma czasu na eksperymenty :P


@Merytoryk: No ale gdzie ty widzisz tajemnicę? Nawałka stawiał na Milika bo jest lepiej zgrany z Lewym, niż Teodorczyk. Czasu na eksperymenty nie ma i nie było. Od Euro ile miałeś meczy towarzyskich i ile ich będziesz miał przed wyjazdem do Bukaresztu?
Reasumując:
@kulis1111: w reprezentacji nigdy nie ma ,,czasu" na eksperymenty, bo to nie klub. Milik to po prostu lepszy piłkarz i dlatego grał, ale wyrokować po jednym ciężkim meczu, że Teodorczyk nie da rady, to gruba przesada.

Swoją drogą jakbyśmy wszyscy byli obsrani gdyby wyleciał nam Lewandowski. My po prostu musimy mieć jakieś alternatywy w ataku, stąd np. moje dotychczasowe lekkie pretensje do Nawałki o brak wpuszczania Teo, bo tu tak naprawdę
, ale wyrokować po jednym ciężkim meczu, że Teodorczyk nie da rady, to gruba przesada.


@Merytoryk: Ale gdzie ja tak zawyrokowałem? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Jeśli chodzi pretensje do Nawałki za brak alternatywy to zgadzam się z tobą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
EDIT: Nie było za bardzo czasu i okazji żeby dać Teo się ograć.