Wpis z mikrobloga

Właśnie skończyłem moją interpretacje nożna typu "nessmuk". Pierwszy egzemplarz w tym klimacie stworzył pionier współczesnego traperstwa a mianowicie George W. Sears https://en.wikipedia.org/wiki/George_W._Sears . Jakbym miał wylądować w głuszy na dłużnej to dokładnie taki nóż bym zabrał. #trollsky #knifeboners
Trollsky - Właśnie skończyłem moją interpretacje nożna typu "nessmuk". Pierwszy egzem...

źródło: comment_ZeAQyfjBWoTe5xt2YMgs5HMC2LzvdxBY.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trollsky: no właśnie zainteresowałeś mnie. Wyżej piszesz, że można dołek wykopać albo zjeść fasole. Fakt. Ale już "dzide" do polowania trudniej zrobić nie?

W ogole chetnie przeczytałbym porównanie róznych noży z przykładami zastosowań i jeszcze takimi zdjęciami (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Trollsky: Gorge Soros? O Ty żydo-masonie Ty, nigdy Ci nie ufałem, moderacja juz powiadomiona. Ten portal ma charakter narodowo-katolicki i nie ma tu miejsca na pozytywne pisanie o Sorosie.
  • Odpowiedz
Tak pacze, pacze i czuje, że Trollsky nie zginie z głodu z tym swoim nożowym biznesem. Zawsze najbardziej podobały mi się takie "grubasy", nessmuki, noże do skórowania, kopania i ogólnie pojętego intensywnego użytkowania. Długie i cienkie mnie nie zadowalają wcale ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz