Wpis z mikrobloga

Ej, @Moderacja
#!$%@? mać. Ogarnijcie swoje dupska. Po co jest powód "niepoprawne tagi" jak nigdy go nie uznajecie?

Jak definiujemy "Nieprawidłowe tagi"?
Brak # polityka, # islam, # nsfw i innych tagów których brak utrudnia korzystanie z serwisu dużej liczbie osób

Czemu jako nieprawidłowe traktujecie tylko brak tagu? A nadmiarowy tag, który utrudnia korzystanie z serwisu 137 osób to już się nie liczy?

Albo dodajcie możliwość robienia white listy na tagi - tak bym nie dostawał powiadomień od kogoś, kto używa co chwilę tagu motomirko w sposób niepoprawny ;f
Pobierz 11mariom - Ej, @Moderacja
#!$%@? mać. Ogarnijcie swoje dupska. Po co jest powód "nie...
źródło: comment_cSCg9btp6BMW0hnhkesLQnDLDefz9Yz0.jpg
  • 10
@11mariom: Ale co jest nie tak z tagami niby?

To zamiast zgłaszać od razu, to mu napisz ,że się pomylił.
Pewnie wpisywał motoryzacja i mu wyskoczyła propozycja, zobaczył że w miare legitne i dodał. A ty masz ból dupy z byle powodu i od razu zgłaszasz.....
@Zeronader: napisałem. Tylko ostatnio tych wpisów jest po kilka dziennie. To #!$%@?. Obserwuję tagi nie bez powodu - i generalnie oczekuję, że będzie w nim to, co chciałem. A nie jakieś całkowicie niezwiązane sprawy.

Chyba po to jest moderacja by też takie sprawy egzekwowała… Nie chodzi mi o to by dostał bana czy ostrzeżenie. Tylko by ktoś ogarnął te tagi w końcu. Bo nie wiem po co mi one jak 70%
@11mariom: W takim razie moim zdaniem powinieneś w zgłoszeniu napisać coś w stylu: "Nieprawidłowy tag #motomirko - wpis nie dotyczy tematyki motorów lub czego tam jeszcze". Moderator nie będzie chyba sprawdzał aktywności w tagu, żeby się zorientować co i do czego.
Poza tym pewnie ma też znaczenie właśnie popularność tagu, niedługo za 2 lata wejdą w końcu te autorskie tagi to będzie można robić porządek samemu ;)

Ostatnio zgłosiłem np nieprawidłowo