Wpis z mikrobloga

#uberoslo
Dawno nie robiłem wpisu odnośnie #uber ( ͡ ͜ʖ ͡)

Wczoraj około północy była straszna lipa, klientów dużo ale stawka standardowa, wiec postanowiliśmy zamieścić post na grupie FB, aby wszyscy kierowcy wylogowali sie z systemu na 10 min. W komentarzu wstawialiśmy foty z wyłączonej apki.


Coraz wiecej krąży plotek, ze Uber w NO ma byc legalny - co za tym idzie taksówkarze zaczynaja z nami walczyć! Nie mogą sobie pozwolić na takie akcje jak w Warszawie czy innych miastach, ale
- puszczają plotki o kontrolach policyjnych, co działa bardzo mocno i wielu kierowców nie wyjeżdża.
Wczoraj na CircleK złotowy robiły zdjecia samochodów z UberPop i dane wpisywali w jakiś system. Po co? Nie mam pojęcia!


Czujemy ze cos wisi w powietrzu, świeca sie jakies zmiany, teraz pytanie czy na lepsze?

#norwegia #zagranico #emigracja
Pobierz localgoodness - #uberoslo 
Dawno nie robiłem wpisu odnośnie #uber (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) 

Wczo...
źródło: comment_Ex8MUbuoGt4Yl3adSrq8yXqGiXgZI0zh.jpg
  • 31
@leeshay: taksówkarzyzm to podludzizm, mam nadzieję, że kiedyś wybuchną protesty normalnych ludzi przeciwko Wam i zginiecie marnie i zadeptani. Dostaniecie jednolite samochody (spełniające wymogi) i w dodatku zrobimy Wam korekty ceny, zlikwidujemy egzaminy i obowiązkowo będziecie nosić koszulę z krawatem. Bo to co teraz robicie jest strasznie nieestetyczne i nieetyczne! Mam nadzieję, że za jakieś 10-20 lat to sprawę załatwią nie ludzie tylko roboty - autonomiczne samochody.