Wpis z mikrobloga

@Tamerlan: No i co z tego, że pracują za połowę tego? Jak mieszkałem w Warszawie to z 5,5 tys. zostawała mi ledwo stówa pod koniec. Czyli, gdyby to wprowadzili to miesięcznie musiałbym 200 zł pożyczać. xD
@hendriks87: Jesteś w 4% najlepiej zarabiających, obciążenie wyższe o 295 zł, w zamian obiecują ci, cytuję:

To jasne, że przyjemniej jest płacić mniejsze podatki niż większe. System podatku dochodowego RAZEM jest skonstruowany tak, aby zmniejszyć obciążenia dla około 90% społeczeństwa! Oznacza to, że jeżeli powyższy kalkulator oszacował dla Ciebie wyższy podatek w naszej propozycji, to należysz do 10% najlepiej zarabiających Polaków. Gratulacje! Wzrost obciążenia w systemie podatku dochodowego RAZEM zaczyna się
@Tom_Ja: Pisałem, że 100 zł ledwo mi starczało, w takim wypadku byłbym 200 zł na minusie MIESIĘCZNIE.

Więcej lepszych usług publicznych.


Do szkoły nie chodzę, dzieci nie mam, autobusem nie jeżdżę, z lekarzy chodzę tylko do dentystów (prywatnie)

Większe bezpieczeństwo


Nigdy mi nic się nie stało. Poza tym nie sądzę, żeby policjant, który zarabia więcej szybciej znajdzie złodzieja.

Lepsza edukacja


Jak wyżej, do szkoły nie chodzę, lepsza edukacja dzieci mnie nie
Hitler też był fanem komunikacji miejskiej.


@tyrald: A reszta nazistów?;]

Wsiadając do pojazdu MPK/ZKM/ZTM/ETC jestem nazistą?


@tyrald: Hitler lubił malować, więc jak lubię malować to też jestem hitlerowcem? Ten sam poziom argumentacji. Hitler zrealizował obecny postulat lewicy, aborcja na życzenie. A oni krytykują wszystko co on robił przecież, ba porównują PiS do NSDAP. Więc no cóż, za okupacji nazistowskiej chociaż podatki byłyby niższe, bo jeszcze tym lewica chce nas pogrążyć.
Genialne wnioskowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-


@Generau-armii-progresywnej: A gdzie mam błąd? PiS jest zły, obecne czasy to niczym powtórka z 1933, nikt nie chce tych ludzi obalić siłą. 10 lat później, oni właśnie wprowadzili aborcję na życzenie w Polsce, to czego chce obecnie lewica. PiS jakoś nie chce, ale to dalej naziści.
@CrtZ: Jestem ignorantem, bo z pensji, z której ledwo się utrzymywałem pewna partia chciałaby zabrać mi jeszcze 300 zł więcej. Zrozum, że nie każdego stać na mieszkanie za 800k w Warszawie i trzeba wynajmować.