Wpis z mikrobloga

@maxxuell: hej, bardzo podoba mi się to zdjęcie "bardziej różowe" ( ͡° ͜ʖ ͡°). jesteśmy firmą związaną z branżą budowlaną i potrzebujemy kilku zdjęć warszawskich biurowców. jakbyś był zainteresowany współpracą zapraszam na priv
@ArchiGaTo: Nie jestem profesjonalnym fotografem - raczej fotografem amatorem i pstrykam od jakiegoś miesiąca. Jak chcecie to zdjęcie różowe możecie sobie ukraść :) fajnie jak byście pokazali gdzie je umieściliście tak tylko dla mnie żebym zobaczył gdzie to można podziwiać
@maxxuell: dzięki, to akurat chcielibyśmy po prostu powiesić w naszej siedzibie, do której z przyjemnością Cię zaproszę (zwłaszcza, że przeprowadzamy się na bemowo). ale pozostałe, których potrzebujemy chcielibyśmy umieszczać również na stronie i w naszych katalogach. jesteś amatorem - ok, jesteśmy gotowi zaryzykować. chodzi o ok. 10 budynków.
robione ze wzgórza PW?


@donpokemon: wzgórze PW jest na wschód (dokładniej: południowy-wschód) od centrum, więc nie ma szans zrobić takiego zdjęcia o 6:45, bo stojąc w tym miejscu twarzą do centrum mamy słońce z tyłu po prawej