Wpis z mikrobloga

@mrost13:
nienormalne, powinien się ładować koło 2h
Na innych ładowarkach kablach jest to samo? Może bateria już do wymiany. Albo ładowarka do wymiany.
Albo coś z software
@mrost13: Dziewczyna ma LG4. Prawie zero miejsca na głównej karcie, bateria schodzi do 30% w ciągu jednego dnia, jest tak delikatny że boje się pęknięć na szybie kiedy puszczam bąka w jego pobliżu ale przynajmniej szybko ładuje więc sugerowałbym to co koledzy żebyś zaczął od wymiany kabla/ładowarki.

ps. Nie polecam LG4 jakby się ktoś zastanawiał chyba że lubicie codzienne doładowywanie i miejsca na karcie na 5 aplikacji. (Nie wiem jak z
@SC10n ja bym nie powiedział że jest mało miejsca- 32gb starczyło mi, i mam jeszcze wolne z 10-12gb.
G4 na pewno jest wytrzymalsze od takiego SGS6, mój już parę razy upadł i nic złego się nie stało (jeszcze ofc ( ͡° ͜ʖ ͡°))
A co do baterii- ładowanie telefonu raz na dzień to już norma przy flagowcach, ja swój dzień kończę na 10% i jakoś mi nie przeszkadza
@mrost13: Ciekawe co piszesz, na 100% nie mamy tam 32GB karty w pamięci wew. Zresztą nawet jakby była 16 to by to inaczej wyglądało. Dałeś mi motywację żeby pogrzebać w telefonie.