Wpis z mikrobloga

Patrzcie #!$%@? jacy dumni ze zdobyczy. Normalnie potwora upolowali. Każdy myśliwy to #!$%@? sadystyczna #!$%@?. Polecam obejrzeć filmiki, jak te zakompleksione cioty napuszczają swoje pieski, żeby wyciągały z nor małe lisy i cieszą mordę na widok rozszarpywanych żywcem zwierząt. Wierzę w karmę i w to, że na waszej mordzie też wyląduje kiedyś łopata albo strzał między oczy. Zdychajcie w piekle, #!$%@? wam na grób.
#myslistwo #bekazpodludzi #patologiazewsi
Pobierz n.....e - Patrzcie #!$%@? jacy dumni ze zdobyczy. Normalnie potwora upolowali. Każdy ...
źródło: comment_MCERWMNtVmeRBzABBjOz7UwBQxfOVcsV.jpg
  • 69
@numberxnine: widzisz ja jestem myśliwym i jestem pewna, że znam o niebo więcej myśliwych niż Ty. Filmy z polowań? wiekszość, jest zagranicznych, zdjęc tak samo. Jeżeli coś jest niezgodne z etyką łowiecką to myśliwi są pociągani do konsekwencji - nie chcemy takich ludzi w naszych kręgach. Patrząc na moją "mordę" nie wiem czy byś wiedział z kim masz doczynienia. A reszta - bez komentarza po prostu.
@dorotka-wu taaa jasne, te filmy to pewnie ustawiane przez lewaków, a polskie dialogi w nich to dubbing. Jakby Twój kolega "myśliwy" coś #!$%@?ł, to byście mu wszyscy solidarnie dupe kryli żeby nie nasrać do własnego gniazda. Ciężko mi jest szanować dorosłych ludzi, którzy biegają jak idioci po lesie i dziurawią np zająca, byle tylko coś #!$%@?ć. Chore praktyki myśliwych to można godzinami wymieniać. A morde to najłatwiej ocenić po takich zdjęciach jak
@dorotka-wu wejdź sobie na wasz ulubiony fp na facebooku, to tylko jedna strona z dowodami na wasze #!$%@?. Miss może jesteś, ale nic zmieni faktu, że ludzie czerpiący radość z zabijania mają poważny problem z psychiką. Także miłego zabijania z twoim wąsatym księciem :*
@numberxnine: nie mam księcia, ponieważ nie szukam wśród myśliwych a niestety faceci nie są w stanie przeżyć tego, że kobieta może mieć większe jaja od nich.
chodzi ci o LPM? haha ich materiały to jedna wielka kpina. Czerpię radość z polowania i całej otoczki nie z zabijania. a z psychiką nie mam problemów - aby dostać pozwolenie na broń należy przejść testy (takie jak w policji) a do tego, akurat po
@fiszu86 jasne, tylko to jest margines działań myśliwych. Szkoda, że nie chwalą się organizowaniem polowań dla czystego sportu, tylko jakieś bajki o tym, że każdy strzał jest rejestrowany. No i najważniejsza rzecz to brak etyki, o to głównie chodzi.
@numberxnine: depresje mam od śmierci mamy - 11 miesięcy. Broń mam od 8 lat. Większe jaja bo potrafie obsługiwać się bronią, nie brzydzę się mięsa, nie mdleje na widok krwi, umiem posługiwać się nożem, wejdę do lasu gdy jest ciemno i w sumie nie boję się niczego - nie dlatego bo zabijam.
@numberxnine: a i wyobraź sobie, że z depresji wychodzi się dzięki zwiększeniu poziomu endorfin. Po wyjeździe do lasu kiedy mogę sobie posiedzieć (od maja nic nie upolowałam) wracałam naładowana na kolejne 2 tygodnie.
@meretz: No tak, najlepiej wyeliminować wszystkie gatunki niepotrzebne człowiekowi niż odpowiednie zabezpieczenia stosować. W ogóle zniszczmy całą przyrodę, niech zostanie tylko to co przydatne.


@amator_kwasnych_zelek: Jak pchają się do terenów zabudowanych to niech #!$%@?ą. A jak komuś na nich zależy to niech bierze klatki, łapie i wywozi do lasu.