Wpis z mikrobloga

@Negmus: jutro wyjdź z domu z parasolem! I przejdź sie do sklepu / pracy/ szkoły chodnikiem na którym sa latarnie - rozwiń parasol i rob kółko dookoła każdej latarni spotykanej po drodze :) na widok zdziwionych przechodniów odpowiadaj , ze to zdrowe na nerwy !
@wojtek646: jutro masz za zadanie znaleźć Kasie ! Wyjdź z domu i pytaj sie dziewczyn w twoim wieku czy nie maja przypadkiem na imię Kasia ! Gdy znajdziesz juz kasie to opowiedz jej jaki ostatnio oglądałeś dobry film ( streść jej fabule ) i zapytaj jaki ona film ostatnio widziała!
@Kazuo: jutro pójdź do większego sklepu gdzie maja dział z bielizna ( jakis hipermarket ) i znajdź meskie bokserki ! Wybierz 2 pary i rozejrzyj sie za dziewczyna z niebieskimi oczami. Zaczep ja i zapytaj czy uważa, ze w dobie gender i wojujących feministek to jest wciąż męska czy juz damska bielizna bo masz obawy, zeby sie niewyglupic. Zapytaj ja czy o a ma ten sam problem kupując majtki dla siebie:)
@Ja_sie_na_tym_znam: widze, ze mamy tu ciężki przypadek! Jutro odzyskasz wiarę w zycie ! Musisz znaleźć dziewczynę z tego samego zodiaku, którym jestes ty! Pytaj dziewczyny,
Ktore spotkasz na swojej drodze o ich znak zodiaku a gdy znajdziesz w końcu swój to opowiedz jej , jaka była twoja ulubiona bajka z dzieciństwa, dlaczego akurat ta i kto i dlaczego był twoim ulubionym bohaterem!
@elcezet: w takim razie inne zadanie: jutro z uśmiechem na ustach znajdziesz ostatnia/ teraźniejsza dziewczynę, w której sie podkochiwales a ona o tym nie wiedziała i zadzwonisz do niej. Powiedz jej , ze jej głos Cie troche peszy ale, ze lubisz jej słuchać i chciałeś zapytac jak jej sie spalo dzisiejszej nocy i czy miała jakies sny!