Wpis z mikrobloga

@bagpiper: u gurwa, teraz ogarnąłem! Czasem do mnie z t-mobile dzwonią X.x Jak mi wjedzie z jakimś "ekstra pakietem" na rejestrowanej rozmowie to masz w dziąsło X.x
W co ja się wpakowałem... moze telefon się rozładuje do jutra...
@Naxster: siła przypadku + troche chęci = nieprzewidziana przygoda :) moja przygoda na dzis to przetrwać ten dzien bo u mnie 9:35 rano i w końcu w ogóle nie poszlam spac :(
@pawcio63: gdy wstaniesz ubierz na siebie cos zielonego! Mogą bys skarpetki, majtki , bluzka , cokolwiek ... idąc ulica znajdź dziewczynę w swoim wieku , ktora, tez jest ubrana w cos zielonego :) zagadaj do niej czy tak specjalnie sie ubrala, zeby do ciebie pasować :) bo ty planowales to juz teraz w nocy :)
@wrm_pl: jutro znajdź małego robaczka / żuczka / mrówkę :) cos małego i żywego ! Mniej przy sobie pudełko od zapałek ( mozesz kupic - kosztują grosze ) i zapakuj zwierzątko do środka - teraz znajdź dziewczynę w okularach - zagadaj do niej, ze jak ma okulary to musi byc mądra i czy moze ci pomoc bo znalazłeś cos dziwnego i wydaje ci sie, ze to jakas mutacja i ze masz
@Gent: gdy rozpoczniesz nowy dzien pomyślisz o swojej znajomej , ktora mogłaby byc potencjalna matka twoich dzieci - zadzwonisz do niej !!! Jak nie odbierze masz ja molestowac cały dzien.
Gdy w końcu odbierze to powiedz jej,
Ze w sumie nic od nie nie chciałeś:) gdy odbierze za pierwszym telefonem powiedz jej ze ma cudowne czoło :)