Wpis z mikrobloga

Kazdy, kto napisze komentarz dostanie ode mnie misje na jutrzejszy dzien do wykonania ! Moze to zmieni wasze zycie ? A przynajmniej jutrzejszy dzien bedzie miał jakis nowy sens:) #misja bądź #yesman
  • 475
  • Odpowiedz
Twoje zadanie na dzisiaj to przejsc sie glowna ulica twojego miasta i kazdej dziewczynie, ktora bedzie w spodnicy ( absolutnie kazdej w kazdym wieku! ) musisz te spódnice uniesc tak, zeby bylo widac jej majtki i krzyczec "kino bambino!!" zadanie zostanie wykonane jesli znajdziesz conajmniej 10 ofiar!


@bagpiper: dopiero teraz odczytałem wiadomość :< więc FAIL. Swoją drogą, jakoś nie wyobrażam sobie wykonania mojego zadania, chodząc po Piotrkowskiej w Łodzi i
  • Odpowiedz
  • 0
@eDameXxX: np wiec z związku z weselem Twoim zadaniem bedzie złożenie toastu podczas posiłku!! Tak zeby wszyscy skupili na tobie uwagę. W przemówieniu masz umieścić 5 obowiązkowych słów: pleśń, pingwin, karzeł, kompulsywny, kmiotek! ( mozesz odmieniać te wyrazy przez osoby i przypadki! )
  • Odpowiedz
  • 0
@bardzo_lewak: dzisiejsze zadanie dla ciebie to długopisem dorobić sobie "piegi" na całej twarzy i spedZic tak cały dzien. Zadanie bedzie wykonane jesli namówisz na taki sam zabieg zupełnie obca ci osobe!
  • Odpowiedz
  • 1
@MasterSoundBlaster: jeszcze dzisiaj wyjdź na dwór, najlepiej w ciagu 30 min od przeczytania tej wiadomosci. Stan przed budynkiem. Zakręć sie 6 razy w lewo z zamkniętymi oczami i idz na przód. Idz tak długo az napotkasz dziewczynę w swoim wieku! Podejdz do niej i przeproś , ze tak długo kazałeś jej na siebie czekać. Uklęknij przed nią i rozwiąż jej buty albo odczep rzepy:)
  • Odpowiedz