Wpis z mikrobloga

@bagpiper: No to zobaczymy co los zgotuje. Wiem, ze nie powinna paść żadna, oraz, że jeżeli powiem, że tak bedzie to tak nie będzie. Więc cokolwiek się stanie... będzie ciekawe.
@Ja_sie_na_tym_znam: jesli masz dobry powód na niewychodzenie to masz ode mnie taryfę ulgowa i szukaj jej przez internet !! :) ale jesli nie znajdziesz to bedziesz miał nie dosc ze pryszcze na czole to jeszcze zwiędną ci uszy !
@nunczaqo: jutro znajdziesz skarb - ma byc nim 10 kamyków ! Potem pójdź do sklepu osiedlowego i przekonaj panią sprzedawczynie, zeby sprzedała ci gumę do zucia za te kamyki !! Jak nie bedzie chciała to szukaj wsparcia w innych klientach ! Jesli jedna z klientek bedzie dziewczyna w czarnej kurtce to zapytaj czy chce jednego kamyka :) a gumę kup za pozostałe 9 kamyków :)
@bagpiper: Oh ależ wykonam :D Po prostu mnie nikt nigdy nie prosi o nic. A jak już to i tak bym nie powiedział "tak" :D

btw jutro w wiadomościach będzie o fali zatrzymanych podejrzanych zboczeńców zaczepiających kobiety pytając czy są Kasią albo, żeby potrzymały z nimi patyk XD
@Jendrol: jutro musisz znaleźć dziewczynę z pierścionkiem na palcu, ale nie zaręczynowym ani nie obrączka !! Upewnij sie czy nie jest zamężna albo zaręczona! Gdy znajdziesz wolna to podaruj jej 3 kapsle od piwa :) ( twoje z domu albo znalezione ) i powiedz jej, ze to kapsle na szczęście :)