Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, sprawa wygląda dość dziwnie. Przez 7 lat byłem z kobietą, a 6 lat mieszkaliśmy razem. Ona odeszła ode mnie, jak się okazało prawdopodobnie do innego. Wiadomo, smutek, tragedia, rozpacz.. zwłaszcza że planowałem z nią spędzić resztę życia.. cały czas przeżywałem i przeżywam koszmar. Nie potrafię myśleć o nikim innym.. Nagle ona odzywa się po ponad 2 miesiącach czasu, pytając czy dalej jestem na nią zły i czy nie chce mieć z nią kontaktu. Ok, wymieniliśmy sporo smsów. Myślałem że to będzie klasyczne "nie wyszło mi z bolcem to wrócę do ciepłego #!$%@?łka" jednak nic nie wskazuje na to że coś z nim poszło nie tak, ona twierdzi że dalej mnie kocha, dalej za mną tęskni, ale to już nigdy nie wróci. Że my jesteśmy już przeszłością. Że musimy wyciągnąć wnioski z tego co było dalej i iść dalej. Mimo wszystko dalej pisze i twierdzi że myśli o mnie i tęskni, że ciągle ma moje zdjęcie w portfelu ale że nigdy już nie wrócimy do siebie.. no #!$%@? mać. Na prawdę nie wiem o co jej chodzi.. wiem że wzięła kredyt i kupuje sobie mieszkanie, twierdzi że sama. Kiedy pytam o tego gościa ona mówi że tylko się spotykają jak znajomi, chociaż jego wpisy na fb świadczą o czymś innym. #!$%@?.. mirki czuję się jak w modzie na sukces. Czy ktoś wie o co takiej babie może chodzić? Żyłem z nią tyle lat a nagle czuję jakbym kompletnie jej nie znał. Kurde, gdyby się tylko dało cofnąć czas do 2009 i jej nie poznać...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 43
@AnonimoweMirkoWyznania:

wiem że wzięła kredyt i kupuje sobie mieszkanie, twierdzi że sama. Kiedy pytam o tego gościa ona mówi że tylko się spotykają jak znajomi, chociaż jego wpisy na fb świadczą o czymś innym.


xDDD
Łaska wzięła kredyt na mieszkanie po kilku miesiącach nowego bolcowania i leci z Tobą w #!$%@?, a Ty się zastanawiasz co robić? Miłość jest ślepa. #!$%@? narkotyk zasłania oczy i upośledza myślenie.. Na szczęście my jesteśmy
@AnonimoweMirkoWyznania

planowałem z nią spędzić resztę życia..

Przez 7 lat byłem z kobietą, a 6 lat mieszkaliśmy razem.


Nic się nie działo to poszła szukać kogoś innego. Mogła chociaż najpierw z Tobą zerwać, a potem szukać.
W każdym razie już po zawodach, nie wracajcie do siebie, bo nie ma sensu.

Żyłem z nią tyle lat a nagle czuję jakbym kompletnie jej nie znał.


Mieszkanie razem tyle lat nie pomogło? ( ͡º
Jestem OPEM, nie zapisałem kodu : Wiecie co jest najgorsze? Oprócz niej nie mam nawet żadnych koleżanek z którymi mógłbym się umówić czy coś. Wychodzę do znajomych, pracuję. Chciałbym poznać kogoś nowego ale nie mam nawet jak.

Zaakceptował: Zkropkao_Na
@AnonimoweMirkoWyznania: sprawa jest prosta. Ona kupuje sama mieszkanie, z tamtym tylko się trochę spotyka ale Ciebie kocha. To znaczy, że tamten jest #!$%@? i jej nie leży, związek jest na wylocie a ona sobie przygotowuje Ciebie i sprawdza teren, czy wrócisz do niej. A tekst "dalej Cię kocham, dalej za Tobą tesknię ale to już nigdy nie wróci, że jesteśmy przeszłością i mamy iść dalej, że mam zdjęcie w portfelu ale