Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, sprawa wygląda dość dziwnie. Przez 7 lat byłem z kobietą, a 6 lat mieszkaliśmy razem. Ona odeszła ode mnie, jak się okazało prawdopodobnie do innego. Wiadomo, smutek, tragedia, rozpacz.. zwłaszcza że planowałem z nią spędzić resztę życia.. cały czas przeżywałem i przeżywam koszmar. Nie potrafię myśleć o nikim innym.. Nagle ona odzywa się po ponad 2 miesiącach czasu, pytając czy dalej jestem na nią zły i czy nie chce mieć z nią kontaktu. Ok, wymieniliśmy sporo smsów. Myślałem że to będzie klasyczne "nie wyszło mi z bolcem to wrócę do ciepłego k--------a" jednak nic nie wskazuje na to że coś z nim poszło nie tak, ona twierdzi że dalej mnie kocha, dalej za mną tęskni, ale to już nigdy nie wróci. Że my jesteśmy już przeszłością. Że musimy wyciągnąć wnioski z tego co było dalej i iść dalej. Mimo wszystko dalej pisze i twierdzi że myśli o mnie i tęskni, że ciągle ma moje zdjęcie w portfelu ale że nigdy już nie wrócimy do siebie.. no k---a mać. Na prawdę nie wiem o co jej chodzi.. wiem że wzięła kredyt i kupuje sobie mieszkanie, twierdzi że sama. Kiedy pytam o tego gościa ona mówi że tylko się spotykają jak znajomi, chociaż jego wpisy na fb świadczą o czymś innym. K---a.. mirki czuję się jak w modzie na sukces. Czy ktoś wie o co takiej babie może chodzić? Żyłem z nią tyle lat a nagle czuję jakbym kompletnie jej nie znał. Kurde, gdyby się tylko dało cofnąć czas do 2009 i jej nie poznać...

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania poza tym uwazam ze powinienes kategorycznie zakonczyc ta znajomosc. Zadnego FB jej czy jej bolca. Zadnych wiadomosci zdjec rzeczy. Pozegnaj sie ze wszystkim wyjdz do ludzi zacznij poznawac inne rozowe zobaczysz jak ja szlag trafi bo ona wlasnie liczy ze bedziesz za nia tesknil czekal i ze w razie gdy noga jej sie powinie bedzie miala 'furtke' otwarta. Przeszlam podobna rzecz (tylko ze ja bylam Toba a moj ex twoja
  • Odpowiedz
Jestem OPEM, nie zapisałem kodu: @piekielny_grejpfrut: Nie, jakieś 200km w głąb Polski ;)
@plecak_odrzutowy: Na pewno do niej nie wrócę.. nie po tym co zrobiła.

Dzięki wszystkim za jakieś tam słowa otuchy, nawet na portalu ze śmiesznymi obrazkami znajdą się prawilne mireczki.
Szkoda że w prawdziwym życiu miałem tylko ją i matkę która jest poza granicami naszego kraju.. Teraz nie mam nikogo, to siedzenie samemu w mieszkaniu jest trochę przytłaczające. Znajomych to mam
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Blokujesz na fejsie, usuwasz numer, unikasz jakiegokolwiek kontaktu, wychodzisz do ludzi, idziesz biegać i po pół roku masz ją całkowicie w p-----e, masz sporo przyjaciół i świetną sylwetkę. Wiem, co mówię. U mnie dochodzi do tego jeszcze nowa różowa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
potrafię myśleć o nikim innym.. Nagle ona odzywa się po ponad 2 miesiącach czasu, pytając czy dalej jestem na nią zły i czy nie chce mieć z nią kontaktu. Ok, wymieniliśmy sporo smsów. Myślałem że to będzie klasyczne "nie wyszło mi z bolcem to wrócę do ciepłego k--------a" jednak nic nie wskazuje na to że coś z nim poszło nie tak, ona twierdzi że dalej mnie kocha, dalej za mną tęskni, ale
  • Odpowiedz
PrzyjemnaKreatura: chłopie, to manipulatorka. przecież aby manipulacja wyszła nie mozesz byc jej swiadomy. czyli z jednej strony podgrzewa cię (kocham cię), a z drugiej chłodzi (ale nie mozemy byc razem). to trzyma cię na emocjonalnej smyczy, mając nadzieję, albo po prostu myśląc o oc jej chodzi.

Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
PolnyPotwór: "Żyłem z nią tyle lat a nagle czuję jakbym kompletnie jej nie znał. "

miłość u kobiet to gierka aby uzyskać dla siebie jak najwięcej. baby są wyrachowane. dobrze sobie plan ustalą jak cię ubezwłasnowolnic psychicznie, zebys sie starał, myslal, rezygnował z siebie na rzecz takiej durnej. wtedy grała tak, teraz inaczej. jutro znowu będzie inną osobą. myslisz ze znasz kobiety? to sie grubo mylisz, bo one same siebie nie
  • Odpowiedz