Wpis z mikrobloga

@Grandek: No i to jest przepiękne. Najczystsza, najbardziej wypielęgnowana k---a z logiki. Jak nie PO to PiS. Wstydu nie ma końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  • Odpowiedz
@Paladin_Woodrugh: Wolę gościa, który p------i od rzeczy, ale będzie promował i popularyzował liberalność i wolność gospodarczo-rynkową niż doskonale mydlących oczy populistów, marionetek, którzy jedno mówią a robią drugie.

Nie jest problemem wygrać wybory, krytykując opozycję i proponując cuda na kiju, nie tłumacząc tej ciemnej masie skąd się na to wezmą pieniądze, jak to wpłynie na gospodarkę i jakie będą tego konsekwencje. Inaczej - kłamstwo zawsze było obecne na ustach polityków
  • Odpowiedz
@Sahasrara: Korwin dla mnie jest skończony po tym jak związał się z partią "Zmiana" i pojechał sobie z nimi na wycieczkę do Czeczenii, gdzie tak śledził tamtejszemu reżimowi i Putinowi, że na wymioty zbierało.
  • Odpowiedz
  • 6
@Sahasrara Ron Paul jest mega racjonalny. Np nie wierzy w ewolucję...
Co do Korwina to ja mimo liberalnych poglądów, wolę u władzy zdrowego psychicznie lewaka niż chorego psychicznie liberała. Zresztą z Korwina żaden prawdziwy wolnosciowiec.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: On poniósł śmierć polityczną dawno temu... nie rozumiem jego działań. Zamiast usunąć się w cień i wystawić na front ludzi elokwentnych, potrafiących wygrywać debaty z taktem, on się pcha jak mucha do gówna. Stworzyć silną koalicję, z realnym i obiecującym planem, wypromować go, wsadzić ludzi, którzy się będą dobrze Polakom kojarzyli, to nie... niech ginie..
Powinien się uczyć od Kaczyńskiego jak się wygrywa wybory, bo Kaczyński byłby dla mnie
  • Odpowiedz
  • 8
@Sahasrara jak nie wierzy w ewolucję to znaczy, że ma nierówno pod kopułą. Tak samo jak Trump. I akurat to powinno Cię obchodzić: w co wierzy i jakie ma poglądy polityk. A wiesz czemu? Bo Hitler też miał dobry program gospodarczy...
  • Odpowiedz
Wolę gościa, który p------i od rzeczy, ale będzie promował i popularyzował liberalność i wolność gospodarczo-rynkową niż doskonale mydlących oczy populistów, marionetek, którzy jedno mówią a robią drugie.


@Sahasrara: i dlatego nie powinieneś głosować. Umiejętność zjednywania ludzi jest u polityka najważniejsza. W przypadku jej braku masz K-----a, człowieka który przoduje w każdym rankingu polityków cieszących się najmniejszym zaufaniem społecznym.

Rysiek Petru wszedł do Sejmu z odrobinę mniej radykalnymi poglądami i ma
  • Odpowiedz
jeszcze rok temu wstydziłem się, że byłem wyborcą PO, jednak po roku rządów PiSu wstyd minął


@Grandek: Nie powinien. Gdybyś głosował na PiS to powinno ci być wstyd za dwie rzeczy w twoim życiu, a nie jedną. Przynajmniej jeśli chodzi o wybory.
  • Odpowiedz
@Sahasrara:
@jaqqu7:
@dziaru:
Korwin to jest agent układu, który ma za zadanie zaalokować wywrotowy elektorat "młodych gniewnych" i spuścić ich głosy w kiblu. Ma również za zadanie dyskredytować w Polsce wolny rynek i idee wolnościowe w ogóle.

Można by zaryzykować, że on nie jest agentem ale jako osoba inteligentna musi zdawać sobie sprawę, z wyżej wymienionych, skutków swoich działań. Zatem albo jest agentem, który robi to
  • Odpowiedz
nie mają to się raczej czym chwalić ci co na wyborach byli. To oni legitymizują dymanie całego społeczeństwa.


@szpongiel: Aha, że też o tym nie pomyślałem wystarczy że nie pójdę na wybory, a wtedy politycy zrozumieją, że źle czynią i Polska zmieni się na lepsze. Oh wait, frekwencja wyniosła ~50% i nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz
@Kajtosz: frekwencja tyle wynosi odkąd pamiętam.
Pomyśl co by było gdyby wyniosła 20% albo 5%.
Czy taki rząd mógłby twierdzić, że otrzymał demokratyczny mandat od społeczeństwa do reprezentacji?
Oni chcą abyśmy nie mając wyboru wciąż legitymizowali odbijanie piłeczki między partiami z układu.
  • Odpowiedz