Wpis z mikrobloga

Dostałam właśnie pierwszy taki telefon gdzie KLAUNOWI PSIKUSOWI matka dzieciaka zaproponowała bym zrobiła striptiz i "opcje dla kolegów". Nie wiem ale pierwszy raz zderzyłam się z tym, że matka dla 18letniego syna, szuka dziwki/klauna na impreze. A wszystko w cenie animacji bo ja nie stać. Nie poletzam nikomu.
#oswiadczenie #truestory #gorzkiezale #klaunpsikus #urodziny
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chodziło o to że mowie jej ze klaun i animacje (bez balonow itd) 200 za godzinę a ta mi mowi że mam jeszcze robić dodatkowe aktywnosci ;) nie zgodzilabym sie. Nie robie w tej branży.


@nocna_furia: 200 PLN klaun za godzine? Tyle to prostytutki biorą za godzine, to pewnie dlatego mama sie pytała - waidc obeznana w klimacie prostytucji :D
  • Odpowiedz
@Salatar fajne masz zajęcie, to pewnie Twoja tzw "g---o" praca w czasie wolnym ale szanuje za pomysł. Nie każdy ma rękę do dzieci a coś pięknego robić z siebie "idiotę" (pozytywny sens) pod osłona makijażu.
  • Odpowiedz
@nocna_furia: jeśli to Ty na zdjęciach od @Salatar, to masz naprawdę piękne oczy, nie dziwię się, że pracujesz z dziećmi, one na pewno dostrzegają to ciepło w Twoim spojrzeniu. Ja sam nie przepadam za klaunami ale Ty wzbudzasz wyjątkowo pozytywne odczucia nawet u mnie
  • Odpowiedz