Wpis z mikrobloga

Prezenterka Teleekspressu (a dawniej TV Republiki), Marta Jeżewska-Piasecka dołączyła do białego protestu:

Pierwsze selfie z Córeczką w ważnym celu: #bialyprotest #jestemzazyciem http://www.mamaniejestsama.pl


Biały protest jest akcją środowisk pro-life, zorganizowaną w odpowiedzi na tzw. czarne protesty. Ma popierać wprowadzenie całkowitego zakazu aborcji.
#tvpis #tvrepublika #czarnyprotest #aborcja
rybitwa_ - Prezenterka Teleekspressu (a dawniej TV Republiki), Marta Jeżewska-Piaseck...

źródło: comment_p2a3slPHrpdQ0dGK4bP6VJOqw0ceY6oZ.jpg

Pobierz
  • 165
  • Odpowiedz
Nie wiem jak mozna byc takim #!$%@? zeby kazac zgwalconej dziewczynie urodzic dziecko gwalciciela


@Hank_Stinson: a czemu jest winne dziecko? Zabić gwałciciela, oddać dziecko, jeżeli nie jest w stanie go pokochać.

ktora wie ze jej dziecko do konca zycia bedzie cierpiec.


#eugenika w czystej postaci
  • Odpowiedz
#!$%@? a ilu letnie dziecko jest w stanie przezyć bez matki? 7? To co do tego czasu można na nich przeprowadzać "zabieg"? Nie rob #!$%@? z logiki i ONZ to żaden autorytet.


@merengue: Twoja pokrętna logika zakłada, że dziecko do 7 roku życia może żyć tylko z matką. Czyli jestem cudem bo moja matka zmarła kilka dni po porodzie a ja nadal żyje. Matka jest potrzebna jedyna do 7 miesiąca
  • Odpowiedz
@merengue: Nawet liberalizacja ustawy, a nie utrzymanie obecnego kompromisu zakłada aborcje do maksymalnie 3 miesiąca, więc może na przyszłość dowiedz się w jakiej sprawie się wypowiadasz?

PS. Bez odbioru, nie che mi sie z wami lewackie #!$%@? rozmawiac

Brak agumentów i niedouczniene zawsze konserwy boli najbardziej
  • Odpowiedz
@rybitwa_: ehh nie kumam tego wszystkiego. Czy ludzie nie mogą wypracować wspólnego celu tylko albo dostęp otwarty do oporu albo kompletnie zakazany ? Dlatego nic nie osiągniemy jako społeczeństwo.
  • Odpowiedz
@grim_fandango: nie, nikt nie mówi o aborcji dla swojego widzimisię i kobiety w poniedziałek nie chcą walczyć o to. Chcą by obecne prawo zostało utrzymane a zgodnie z nim - nie wiem czy zauważyłeś - aborcja jest możliwa tylko w określonych przypadkach - według mnie uzasadnionych - jeśli kobieta tego właśnie sobie życzy.
  • Odpowiedz
nie bede czytal wypocin jakiegos lewackiego anona, ale podsune wypowiedz profesora od embrionów...no ale dla was on sie pewnie nie zna...

https://vimeo.com/3258426


@merengue: Człowiek to nie jego DNA czy żywe komórki a funkcjonujący mózg, dlatego po stwierdzeniu śmierci mózgu odłączamy respirator, bo uznajemy człowieka za zmarłego. Więc przerwanie ciąży zanim mózg zacznie funkcjonować, nie jest zabójstwem.
  • Odpowiedz
@rybitwa_: jakbym miał wegetować poważnie chory i być skazanym na innych to wolałbym nie żyć.
Jest kilka logicznych i mających moim zdaniem etyczne podstawy przypadków, w których aborcja jest dopuszczalna, i tak powinno zostać. Ja tam nie widzę ludzkiego ani boskiego miłosierdzia w skazywaniu człowieka na życie, które z życiem ma niewiele wspólnego.
  • Odpowiedz
@merengue: Czyli rozumiem, że jak zgwałcą ci żonę to będziesz przy niej dziennie przez 9 miesięcy, jak będzie rano wymiotowała, jak będzie miała dolegliwości z powodu ciąży. Będziesz razem z nią chodził na USG patrzeć jak bije w niej serce dziecka gwałciciela? Będziesz patrzył przy porodzie jak cierpi rodząc dziecko gwałciciela, trzymając ją za rękę? A potem oddacie to dziecko do sierocińca? A co jak Twoja żona będzie w ciąży
  • Odpowiedz
@mejteusz skąd tacy idioci ignoranci się biorą.
Hipotecznie, twoja partnerkę oblech zgwałcił urodzi się z mega upośledzone dziecko i czy byś był taki Hero i wychowywał jak swoje i wpisał się w dokumenty jako ojciec czy byś udawał że się opiekujesz ale nie będzie twojego nazwiska.
Dalej idąc koleś wyjdzie z więzienia i postanowi się widywać z dzieckiem i co w tedy?
  • Odpowiedz
@makefastmoney wtedy*
Jak można być takim ignorantem i brać tylko takie skrajne przypadki, kiedy te laski biorące udział w tym czarnym proteście mają na myśli coś zgoła innego. Dla nich najlepiej by było, żeby aborcja była jak pójscie do sklepu za rogiem i od ręki. I swoją drogą od kiedy po gwałcie dziecko przyjmuje nazwisko gwałciciela? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz