Wpis z mikrobloga

Mireczki, musze wam to powiedzieć, bo rozbawiła mnie ta sytuacja.
Kuzynka była u lekarza, jako iż czuła się ostatnio źle - ciągłe zmęczenie, ospałość itp. Lekarka stwierdziła, że dziewczyna ma sporą nadwage XD Kuzynka jednak uznała, że ta zazdrości jej figury i zapisała się do innego lekarza, tym razem faceta, aby uniknąć takich sytuacji, a ten


#logikarozowychpaskow #truestory #dieta #heheszki
  • 25
Na pewno podchodzisz do kogoś z rodziny i mówisz mu, że co jak co, ale z 15kg byś mógł schudnąć XD


@soronprfbs: oczywiście, tylko dodaje jeszcze do tego ze spasł się jak dzika świnia
@soronprfbs: ostatnio zaniedbałem się, po 7 latach pilnowania się (20 kilo zeszło ponad, bo siurka już nie było widać) nagle wróciło ponad połowa kilogramów i... 2 miesiące - dieta, ćwiczenia, zero alko - 12 kilo zeszło szybko... ech nie lubie grubych ludzi - gruby = leniwy((oo))
Na pewno podchodzisz do kogoś z rodziny i mówisz mu, że co jak co, ale z 15kg byś mógł schudnąć XD


@soronprfbs: A nie? Zamień się na rodzinę na kilka dni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja nie rozumiem takich ludzi. Rozwala mnie jak ktos nie potrafi zapanować nad swoim cialem i hoduje u siebie kilogramy nadwagi. Nie mowie tutaj o ludziach chorych czy starszych, bo to sa wyjatki.