Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, #rozowypasek here, 26 lvl, ale problemy jak nastolatki. Wyskakują mi na mordce brzydkie bolesne pryszcze, WSZĘDZIE. Najwięcej w trakcie owulacji i przed #miesiaczka. Hormony w normie, kosmetyki nie pomagają. Co robicz?
#medycyna #zdrowie #uroda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania zmienić dietę. Nie jeść cukru, batoników, pączków itp. Nie pić słodkich napojów gazowanych. Olej i margarynę wywalić, z tłuszczy tylko oliwa tłoczona na zimno i masło. Octowane produkty też do kosza (ketchup, majonez itp.). Chodzi o to, że są to rzeczy prozapalne i dające pożywkę bakteriom.
A zewnętrznie możesz spróbować olejku pichtowego - działa antybakteryjnie.
@AnonimoweMirkoWyznania jakie kosmetyki stosujesz? Mi kosmetyki z drogerii nie pomagają prawie w ogóle. Jedyna droga to dermatolog i leki, nawet antybiotyki. Ewentualnie że środków bez recepty - maść ichtiolowa (chyba taka była nazwa ()), polecam, chyba jedyny środek który naprawdę mi widocznie pomaga
WykopowaElfka: Poproś lekarza o Syndi 35- To ze hormony w normie to nie znaczy że nie mają wpływu na sytuację. (lek ma standardowe efekty uboczne tańszej antykoncepcji hormonalnej). Do tego permanentny ban na jakiekolwiek kosmetykowanie twarzy, woda mydło i tyle. W większości przypadków taki zestaw daje bardzo dobre efekty, niekoniecznie wszystko zniknie ale powinna znaczna większość. Tak jak drukarki programuje się by po pewnym czasie się zepsuły tak kosmetyki (zwłaszcza te