Wpis z mikrobloga

@MojeTrzecieKonto:
1. System ten ma dopiero rok, nie jest jeszcze dopracowany (w końcu to windows), jak już to tak po 2 latach istnienia można przechodzić ze spokojem o ile dalej się zechce
2. Microsoft zbyt nachalnie i uprzykliwie zachęcał do przechodzenia na W10 (ciągłe powiadomienia, cicha instalacja, wprowadzenie od sierpnia tego roku opłat za instalację). Ten fakt strasznie odstrasza bo wiedz że coś się dzieje
To moja subiektywna ocena
  • Odpowiedz
@Daroo1:
1. Jest o wiele bardziej dopracowany niż poprzednie, ma mniej dziur i lepiej działający Defender
2. Opłat za instalację? Ale wiesz, że to blef? Wprowadzał zbyt nachalnie bo łatwiej jest rozwijać jeden system niż ciągle łatać stare. Nie bronię Microsoftu, ale według mnie W10 jest dobrym produktem jak na Windowsy.
  • Odpowiedz
@MojeTrzecieKonto: Może jestem zbyt przewrażliwiony na punkcie windowsa ale nie ufam im za szybko :P Co do tej liczby dziur wydaje mi się to kwestią marketingową bo słyszałem to z każdą nową wersją systemu. Jeżeli byłaby to prawda tzn. że windows to jedna wielka dziura, która powolutku się zmniejsza. Linux rulez, windows tylko gry
  • Odpowiedz