Wpis z mikrobloga

Moi rodzice nie odzywają się do siebie już pół roku. Małżeństwo ze stażem 20+ lat.
Idą raczej na rekord życiowy.

Możecie obstawiać czy będzie rozwód czy nie. Gdybym był bukmacherem to tak wyglądał by kurs:
Tak [1.70] | Nie [2.10]

Zawołam wszystkich pulsujących ten wpis przy najbliższej aktualizacji ich związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patologiazewsi #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rodzina #bukmacherka

Będzie rozwód?

  • tak 39.9% (837)
  • nie 60.1% (1259)

Oddanych głosów: 2096

  • 39
@muszka_owocowka: no dokładnie, jeszcze ojciec robi jej wszystko na złość XD ogólnie to historia na osobny wpis ale kogo to obchodzi ( ͡º ͜ʖ͡º) dlatego daje sobie na razie spokój z jakimś poważnym związkiem bo nie wiem czy mi też nie #!$%@? jak jemu, szkoda by mi tylko jakiejś dziewczyny niewinnej było xD

@maniok: wydaje mi się że do końca roku będę wiedział, potem najwyżej
@RzecznikWykopu: albo źle napisałem albo źle zrozumiałeś, nie pamiętam o co poszło pół roku temu pamiętam że kilka lat temu poszło o zdradę
zgaduję że ostatnio (pół roku temu) to była tylko kolejna cegiełka przy kłótni bo szczerze do kłótni jestem tak przyzwyczajony że już nawet ich nie słuchałem
to tak gdybyś mieszkał koło lotniska i po 20 latach nadal biegł do okna żeby obejrzeć kolejny startujący samolot ( ͡°