Wpis z mikrobloga

Moi rodzice nie odzywają się do siebie już pół roku. Małżeństwo ze stażem 20+ lat.
Idą raczej na rekord życiowy.

Możecie obstawiać czy będzie rozwód czy nie. Gdybym był bukmacherem to tak wyglądał by kurs:
Tak [1.70] | Nie [2.10]

Zawołam wszystkich pulsujących ten wpis przy najbliższej aktualizacji ich związku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patologiazewsi #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rodzina #bukmacherka

Będzie rozwód?

  • tak 39.9% (837)
  • nie 60.1% (1259)

Oddanych głosów: 2096

  • 39
  • Odpowiedz
@r4faello: tak na prawdę to ja byłem 2 ale problemy zaczynają się jeszcze przed narodzinami mojej siostry -
babcia (mama mojej mamy) powiedziała jej żeby nie wychodziła za mąż za mojego aktualnego tate bo będzie miała problemy z nim tylko i ogólnie to zły człowiek, a mama zakochana jej nie posłuchała no i dobrze bo dzięki temu się urodziłem xD

@muszka_owocowka: ja jej mówiłem że się jej dziwie że tak
  • Odpowiedz
@Elegant jako dorosly syn i facet nie masz im nic do powiedzenia? Ja ojcu wygarnelam... Ogarnal sie wzgledem calej rodziny


Co nie zmienia to faktu, ze przyzwalasz na wszystko..

  • Odpowiedz
@Elegant: Takto jest jak łobuz kocha mocniej.. Ja tak samo myślę by się nigdy nie wiązać a już ns pewno nie przedłużać tego chorego rodu. Szkoda rasy na takie geny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elegant: To zależy jak bardzo Twoja rodzina jest religijna. Ogólnie, takie trwanie w małżeństwie 'bo co ludzie powiedzo' to kretynizm. Męczą się ze sobą to się bierze rozwód i nara, każdy szczęśliwy.
  • Odpowiedz
@Elegant: mam podobnie. kilka tygodni temu dowiedziałam, że u moich rodziów się totalnie rypło i ojciec bez słowa pojechał za granicę i tam urzęduje. jak dla mnie bomba, nigdy nie miałam z tym człowiekiem dobrych relacji, a odkąd mieszkam sama to w ogóle. dodatkowo całe życie mówiłam mamie, żeby wypłaciła mu takiego kopniaka żeby mu się dupa zapaliła. :P no ale teraz to już chyba zadecydował za nią. i dobrze, będzie
  • Odpowiedz