Wpis z mikrobloga

#cbom
Dziś zapraszam na specjalne badanie Centrum Badań Opinii Mirko: z okazji zbliżającej się debaty kandydatów na prezydenta USA jestem ciekaw kogo bardziej popierają wykopowiecze.
Zapraszam do ankiety i dyskusji nad oboma kandydatami.
#neuropa #4konserwy #polityka #ankieta
Majk_ - #cbom 
Dziś zapraszam na specjalne badanie Centrum Badań Opinii Mirko: z oka...

źródło: comment_164jSnidVLztLGOW1GmWmhO7qbVYFJlg.jpg

Pobierz

Chciałbym, by następny prezydent USA to:

  • Hillary Clinton 31.4% (415)
  • Donald Trump 68.6% (908)

Oddanych głosów: 1323

  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lepsza jest poprawa stosunków z rosją niż pierdzielenie się w wojny proxy w których kraj po kraju jest wyniszczany.

EOT.


@Diamonddog: Ale dla kogo lepsza? Bo o tym jest cała dyskusja. Co mnie obchodzi, że USA poprawi sobie stosunki z Rosją, skoro ceną za to będzie oddanie wschodniej Europy znowu pod rosyjskiego wpływy?

Mieszkam w Polsce, więc dla mnie ważne jest jak ten wybór będzie dotykał mojego kraju.
  • Odpowiedz
@Diamonddog: ahahahaha. Powinieneś jeszcze wzmocnić ten wyboldowany przekaz capslockiem, wtedy każdy lewak się zesra.

Nawiasem - to republikanie, czy demokraci w większym stopniu przyczynili się do destabilizacji bliskiego wschodu, trwającej przecież od dziesięcioleci? Śmiem twierdzić, że jednak ci pierwsi. Nieludzkie #!$%@? powiadasz... określenie to pasuje mi bardziej to wolnorynkowych turbokapitalistów, wyzyskując azjatyckie dzieci, podnoszących ceny leków i unikających płacenia podatków w imię maksymalizowania zysków i zaspokojenia chciwości. Słowem - podręcznikowych
  • Odpowiedz