Wpis z mikrobloga

@NewEpisode: W sumie spoko bo oszczędne auto ale jak seicento w gazie to tylko z silnikiem 1.1. Btw dlaczego nie kupiłeś sobie jakieś skody octavii z 2000-2004 w tych pieniądzach? W dieslu byś dopadł w dobrym stanie z przebiegiem z 400-500k ale pewnie byś do 700 spokojnie dobił. Spalanie ok. 6-7 litrów ale klima by była i większe... Pozdro
  • Odpowiedz
@NewEpisode: za takie pieniądze to masz avensisa w dobrym stanie który jest o niebo bezpieczniejszy. Przecież to auto się składa jak akordeon przy dzwonie. Albo masz jaja ze stali albo nie cenisz własnego życia...
  • Odpowiedz
115kkm, sprzegło r-------e, abs nie działa, nie ma klimy, pali 15/100, wygląda jak g---o, kosztuje jak złoto.

Ale nie, gulf to chujnia, bo ma 20 lat a nie 6. I c--j z tego, skoro w środku czujesz się sto razy lepiej i wygląda sto razy młodziej. Ba, wnętrze jest mniej zniszczone niż w tym fiacie z 2011. Mimo, że jest nudny jak flaki z olejem, to wygrywa pod każdym względem. Nawet jakąś lampucarę dałby się wyrwać xD

Znajomi kupili takie sejczento za 400zł. i to jest dobra cena za takie auto.
Chryste Panie... Za 8k to można mieć ładną asterkę 1,6 z opłatami jak w SC, częściami tanimi jak barszcz.
  • Odpowiedz
@NewEpisode: za kilka kafli bys miał fiata bravo 3 drzwiowy. Zajebiscie wyglada. Nic nie trzeba robic - jeździłem 2 lata i oprócz paliwa i opon nic nie wymieniałem. Bagażnik duzy. Poduszki. Wyposażenie z klima, elektryczne szyby, podgrzewane szyby, radio, bajery. Miejsce z tylu, a po rozłożeniu siedzien to da sie praktycznie położyć - zabawy i te sprawy. A zapietdala tak ze do gangu Albanii z-----------m i ścigałem sie z każdym
  • Odpowiedz
@Nie_chcem_ale_muszem: tiaaa, powiedz mi dlaczego ktoś miałby sprzedać samochód połowę taniej niż normalnie stoi? Bo okazja? :D dobrze zrobionego samochodu, spawanego po fabrycznych łączeniach nie rozpoznasz. A okazji nie ma, jak auto jest dobre to kosztuje więcej. Więc albo przebieg był już taki że cofnięto o 3/4 albo miał dobrego dzwona.
  • Odpowiedz
@NewEpisode:

2016 rok. Miej 8 tyś zł, kup niewygodne pudełko zapałek na kółkach... Chryste Panie... uważaj na siebie ziomek bo przy małych prędkościach można sobie zrobić w tym gównie spore kuku...
  • Odpowiedz