Wpis z mikrobloga

@QBA__:

Po pierwsze, to LOIC nie uzywa sie od 10 lat. Musisz byc troche w plecy - wiec po co sie wypowiadasz?
Po drugie, dlaczego wyzywasz innych ludzi od "gimbow" skoro sam ledwo skonczyles gimnazjum?
Takiś dorosły już? Hehe, no nie bardzo jak widać.

Widocznie jesteś idiotą, i to widać zaślepiony malkontencie. Rządy za plecami dymają nas jak chcą, w którą dziurę chcą i ile chcą. A przez takich jak ty,
@FuckoTheClown: Przeciązenie stronki mr.gov.pl o której istnieniu 99.9% społeczeństwa nie wie na pewno sprawi, że "rządy nie będą nas dymać" i wzrośnie świadomość społeczna na temat chociażby jednego problemu xd. Przecież to jest okłamywanie samego siebie, że coś się robi. To już lepiej nie robić nic, ale za to być ze sobą szczerym i powiedzieć "tak, nic dziś nie zrobiłem w walce z rzondem, to smutny dzień ;-;".

To nawet
@FuckoTheClown: touche ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ile masz cve na końce cwaniaczku? Nigdzie nie imputuje nikomu, kim jestem, to dorobiła tylko twoja chora z zawiści i niedowartościowania wyobraźnia. Wykładałem się na podstawach jak każdy. Ale dzięki temu wiem co umożliwia np. udany fuzzing czy eskalację przywilejów. Dziękuję za troskę. Jak na razie za speców od security chce być uznana pewna grupa, która vima nie zamknie . Myślisz,