Wpis z mikrobloga

@FuckoTheClown: ale sie napinasz loo matko. Masz taaaaki piekny bol dupy :) prawda best taka ze chciałeś byc bonzo i zdobyć fejm na wykopie a wyszło ze jeStes lamus i gowno potrafisz. Sam fakt ze czekałeś az sie przyda skonczy zeby odpisac pokazuje jakims gimbusem jestes. Zeby ci pryszcze nie eksplodowały z wrażenia.
@wielad: XDDD dobra, nie ma to jak sie wypowiadac o kogos umiejetnosciach jak sie nie zna tej osoby!
Gratulacje!
Wygrywasz order szczesliwego idioty! :D

z sie przyda skonczy zeby odpisac pokazuje jakims gimbusem jestes. Zeby ci pryszcze nie eksplodowały z wrażenia.

mow tak o typie

nie znaj typa

level podstawowka


Poza tym po co mam z wami dyskutowac, jak tacy z was hakerzy co nawet Snorta nie umieja skonfigurowac?
@wielad: Poza tym to wlasnie TY masz ból dupy :D O to ze sie nie #!$%@? mimo waszych gimbusiarskich prowokacji i zaczepek. Pyskowanie zostaw dla kolegów :>

Chciałbym wejść i pogadac z toba np na teamspeaku albo skype, ale znajac zycie znajdzisez jakas wymowke ;) taki kozak w necie #!$%@? w swiecie.
@FuckoTheClown: moglbym pogadac z toba na żywo bo nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz. Ja potrafie komputer przyciskiem włączyć. A komentuje tylko twoj wyśmienity bol dupy a ty sie dalej nakręcasz co utwierdza mnie w przekonaniu ze masz Max 16 lat i pryszczata gębę. Jestes typowym szkolnym lamusem ktorego silniejsi koledzy gnoja na lekcjach. Chciałeś pokazac ze cos umiesz a wykop ci@polazal ze #!$%@? umiesz.
@wielad:

nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz.

Ale i tak sie wypowiadam! Gratulacje!
Aż Ci muszę wręczyć...


Kolego, a może pare słów? W końcu nie każdy może dostąpić takiej Nagrody :)
Rodzicom też gratulacje, prześlę pocztą.

Jestes typowym szkolnym lamusem ktorego silniejsi koledzy gnoja na lekcjach. Chciałeś pokazac ze cos umiesz a wykop ci@polazal ze #!$%@? umiesz.


Oj oj oj, nie gorączkuj się tak.
Nie ma to jak oceniać kogoś,
Pobierz F.....n - @wielad: 

nie mam zielonego pojęcia o czym piszesz.
Ale i tak sie wypowi...
źródło: comment_ZCgbfCQxP3rN0wHqE9La6Vjuwg3h97Hn.gif
@wielad: Skonczyles, juz mozemy przejsc do ceremonii wreczenia? :D
Jedyna rzecz jaka tu sie napina to twoja zylka pierdzaca w odbycie! :D
Nagroda widac zasluzona, zgadnij dlaczego.
Pogodz sie z tym podstawowko, ze robie cie jak chce. Od prawa do lewa cie #!$%@? jak klaun ciasto na twojej mordce! :D


@wielad: hahahahahaha, alez slodki bol dupy! Gratuluje! Wygrwasz


Moze pare slow? To rekord! Nikt nie zdobyl tylu nagrod co ty :D

Czy ja gdzies pisze ze jestem "hakerem"?
Skoro sam nic nie umiesz to po co oceniasz wyzsza lige? :)