Wpis z mikrobloga

@KENOX: Dlaczego brak szacunku? Bo takie smsy pisze się dzień wcześniej typu ,,Czy moglibyśmy przenieść spotkanie na poniedziałek?''. A nie po fakcie już na kacu stawiasz drugą osobę pod murem, nie licząc się z jej zdaniem i planami.

Jeśli to było spotkanie biznesowe, to na miejscu kontrahenta bym Cię już olał. Kto wie, czy w sytuacji ,,gardłowej'' nie stwierdzisz, że #!$%@? i idziesz chlać?

Oczywiście nie znam innych okoliczności, jednak jeśli
@KENOX: Rozbawiło mnie i podoba mi się szczerość; ale umówienie się na spotkanie i zachlanie pały wieczór przed nim, żeby jeszcze napisać ''widzimy się w poniedziałek'' to brak szacunku i szczeniackie zachowanie, jeśli mowa o jakimś poważnym spotkaniu, a jeśli tego nie rozumiesz, to coś z tobą nie tak.
Nie pozdrawiam, ale przynajmniej się uśmiechnąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KENOX: Brak szacunku, ponieważ:
1. imprezowałeś wiedząc o tym, że jesteś umówiony. Liczyłeś się z tym, że będziesz musiał odwołać spotkanie, ale napicie się było jednak ważniejsze od niego.
2. język: "zachlałem pałę" - absurdalnie zły styl, zwłaszcza w kontraście do "proszę mi wybaczyć" i przepraszającego tonu pozostałej części wypowiedzi.

Gdyby się już faktycznie zapiło i trzeba było jakoś odwołać spotkanie, to lepiej jednak zadzwonić. Sms nie jest właściwą formą. Na