Wpis z mikrobloga

Partia Razem organizuje protesty w aż dużych 9 miastach w całej w Polsce. Jeśli komuś nie pasuje akcja robienia sobie selfie w czarnych strojach, teraz ma szansę, aby rzeczywiście wyrazić swój sprzeciw przeciwko barbarzyństwu, jakie chce zgotować obecna władza kobietom oraz parom starającym się o dzieci dzięki metodzie in vitro.
Źródło

W spoilerze godziny i miejsca protestów w poszczególnych miastach. Dodam również znalezisko z tego wpisu, link pojawi się w komentarzu.


#czarnyprotest #razem #neuropa #4konserwy
#warszawa #bialystok #katowice #koszalin #krakow #lodz #olsztyn #sopot #wroclaw #polityka
Pobierz Kummernis - Partia Razem organizuje protesty w aż dużych 9 miastach w całej w Polsce....
źródło: comment_VX9rAiK5OWm2q0yY9MSz1NB9eCbf2Kgn.jpg
  • 40
@chrupol: Nienawiść do mordowania dzieci, które urodzą się warzywkami, którymi trzeba zajmować się przez cały dzień, nienawiść do mordowania dzieci, które będą zagrażać życiu matki, nienawiść do mordowania dzieci, które urodzą się z odsłoniętą czaszką, nienawiść do mordowania dzieci, które są wynikiem gwałtu, a matka i otoczenie nigdy takiego dziecka naprawdę nie pokocha.
Zapominasz w tym wszystkim o roli kobiety.
Fakt nienawiść do mordowania dzieci, niestety ale pojawimy się na marszu i pokażemy, że nie warto jest mrordować niewinne istoty


@chrupol: ale kogo obchodzą Twoje dzieci? Być może ich widok przekona jeszcze kilka osób że aborcja jednak jest potrzebna ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@chrupol: Nie jestem lewakiem. Mam poglądy prawicowe ale nie uzależnione od kościoła.

spytaj rodziców czemu Ciebie nie poddali aborcji i musisz żyć w tym kraju

Urodziłem się bo mnie chcieli. Po tym co piszesz wygląda na to że gdyby Twoja matka miała wybór to by Cie wyskrobała. Prawo do aborcji != nakaz aborcji ale wyprane mózgi tego nigdy nie zrozumieją. Jeśli ktoś nie chce mieć dzieci to lepiej żeby je usunął