Wpis z mikrobloga

Partia Razem organizuje protesty w aż dużych 9 miastach w całej w Polsce. Jeśli komuś nie pasuje akcja robienia sobie selfie w czarnych strojach, teraz ma szansę, aby rzeczywiście wyrazić swój sprzeciw przeciwko barbarzyństwu, jakie chce zgotować obecna władza kobietom oraz parom starającym się o dzieci dzięki metodzie in vitro.
Źródło

W spoilerze godziny i miejsca protestów w poszczególnych miastach. Dodam również znalezisko z tego wpisu, link pojawi się w komentarzu.


#czarnyprotest #razem #neuropa #4konserwy
#warszawa #bialystok #katowice #koszalin #krakow #lodz #olsztyn #sopot #wroclaw #polityka
Pobierz Kummernis - Partia Razem organizuje protesty w aż dużych 9 miastach w całej w Polsce....
źródło: comment_VX9rAiK5OWm2q0yY9MSz1NB9eCbf2Kgn.jpg
  • 40
@chrupol: hahaha czekaj Ty uważasz się za prawaka bo pobierasz PiS? Tą lewicową partię bardziej na lewo nawet od PO?
Poza tym 0 argumentów- typowy PiSowki leming. ABORCJA ZŁA, ZAKAZAĆ, KOŚCIÓŁ i elektorat łyka jak pelikany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chrupol: ale ludzie tam na serio mają w dupie Twoje dzieci i to czy ty z nimi przyjdziesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż będziecie pasowali do tego śmiesznego marszu .Razem.
P.S. najwięcej dzieci rodzi się właśnie w patologii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@chrupol: Nie, bo w mojej rodzinie nie ma patologicznych warunków i zachowań. Tak jak pisałem- mogli ale nie chcieli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiesz co to jest "wolny wybór"? To coś takiego co posiadają istoty myślące. Pewnie gdzieś kiedyś słyszałeś o tym.
@chrupol: Bo taka jest prawda. Piszesz właśnie "lewaku" do wyborcy najbardziej radykalnej partii prawicowej w Polsce- dodatkowo jesteś wyborcą PiS. Opowiedz nam jak to jest przegrać życie?

Dodatkowo 0 argumentów z Twojej strony.
@chrupol: Czuje się jak bym pisał z dzieckiem z podstawówki- ten sam poziom inteligencji. Brakuje tylko "zaraz pójdę naskarżyć do Pani" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I to jest właśnie objaw patologii. 0 do powiedzenia, 0 ambicji, 0 argumentów. Czubkiem świata są dzieci i tylko pod nie układa się życie. C*** z resztą tylko "moje dzieci" i ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡°
Taka prawda,


@chrupol: Dobrze wiedzieć że potwierdziłem moje zdanie na swój temat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jutro zbiórka na marszu za życiem

z biologicznego punktu widzenia płód to jest pasożyt żerujący na organizmie matki. Ten marsz powinien się nazywać "Marsz za życiem pasożytniczym" co w przypadku wyborców PiSu ma podwójne znaczenie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@chrupol: przecież to jest definicja dziecka:

Osobnik, który czerpie korzyści z pasożytnictwa nazywany jest pasożytem, a ten, który ponosi szkody żywicielem, a czasami gospodarzem. Pasożyt – zazwyczaj organizm cudzożywny – wchodzi, stale lub czasowo, we wzajemne oddziaływania metaboliczne z ciałem gospodarza i wykorzystuje go jako środowisko życia i źródło pokarmu[7] – odżywia się jego pokarmem lub tkanką, zazwyczaj wykazując zdolność do pogodzenia zdobywania substancji pokarmowych z możliwie długą egzystencją
@chrupol: w końcu przyznałeś że PiS jest lewicowy. Oświecenie w ciemnogrodzie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak jak myślałem- 0 argumentów na to że dziecko nie jest pasożytem i jeszcze wklejenie fragmentu który tylko to potwierdza. To jest już Twój samogwałt