Wpis z mikrobloga

@RzK1985: Rakiety ... ja jeszcze nie mam kondycji takiej na maratonik więc rekreacyjnie biegnę 5-ke ( ͡° ͜ʖ ͡°). Może kiedy znów, ale teraz po leczeniu jakie miałem jakiś czas temu nie dał bym rady, ale kolega biegnie będę kibicował w takim razie ...
  • Odpowiedz
@saint: W takim razie życze powrotu do formy i dobrego wyniku na 5 km. Moze zobaczysz nas na biegu to pomachaj - bedziemy w niebieskich koszulkach Nord Runners Team :)
  • Odpowiedz
@saint: pewnie tak było bo jak biegne to jestem maksymalnie skupiony na biegu :) Na którym km na widziałeś? I jak tam bieg na 5 km? Nam nie udalo sie uzyskać zakładanego celu bo było 3:38:08 ale i tak jestesmy zadowoleni.
  • Odpowiedz
@RzK1985: Czekałem na kolegę na Zajączka zaraz za wiadujtem przy Dworcu Gdańskim. Tam geał przy skrzyżowanie jakiś zespół ostro.
5-ka bez jakiś ekstra czasów bo po dłgiej przerwie wróciłem do biegania. 5 na ok. 0:35 brutto z groszem. Nic nadzwyczajnego, ale z każdym biegiem jest progres z tępem na km kikanaście sekund i wtrzymałość wraca.
  • Odpowiedz
@saint: Pare treningów i bedzie znaczna poprawa. Co do tego miejsca to chyba tam jeszcze ogarniałem co sie dzieje bo po 32 km zachciało mi sie tak lać ze odechciało mi sie wszystkiego innego. Mam taka zasadę ze jak biegne to sie nie zatrzymuje wiec było strasznie cieżko do mety :)
  • Odpowiedz
@RzK1985: To było po 33 km. Znam Twój ból, ja biegnę i sikam truchtając niemal do najbliższego Toika ( ͡ ͜ʖ ͡). Śmiałem się dziś, że jeszcze pływanie przez Wisłę i bym triatlon zaliczył ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS. Piłeczkę z kodem do sklepu Adidasa w Złotych wziąłeś?
  • Odpowiedz
@saint: eh, my jestesmy z pod Zielonej Gory i nie znamy Warszawy wiec od razu po biegu w taxe i do Ibisu bo doba hotelowa do 16 max wiec nic z mety oprócz medalu i wody nie brałem :/
  • Odpowiedz