Wpis z mikrobloga

Tak odnośnie tego gościa od makijażu.

Jak ja #!$%@? nienawidzę tej anonimowości internetowej, sam się pośmiałem w pierwszym momencie bo stawiałem na to że koleś jest trollem. Później przeczytałem youtubowe komentarze i mocno się załamałem. Skąd ta #!$%@? moda na mówienie ludziom "zabij się"? Kto zaszczepił to w tych pustych głowach, przyzwalając na jeszcze większą eskalację nienawiści w stosunku do niektórych jednostek.

Ten ściek jaki się wylewa pod każdym, względnie, kontrowersyjnym contentem mnie przeraża. Pierwsza sprawa: albo jesteś jak my, jesteś białym, heteroseksualnym, najlepiej wyznającym prawicowe ideały człowiekiem albo SIĘ #!$%@? ZABIJ PEDALE #!$%@? TAKICH JAK TY W POLSCE NIE MA, #!$%@?Ć CIE I #!$%@? SZKODA MI TWOICH STARYCH. Druga sprawa: jak wielką siłę daje takim kretynom to że są anonimowi, nie dostaną w ryj za wygłaszanie takich opinii i na dodatek ich komentarze nie są odosobnione, więc w razie gdyby szkalowana osoba wzięła i faktycznie się zabiła nie wytrzymując presji, byłoby tylko w głowach takich osób: "no ale ja przecież napisałem tylko jeden taki komentarz dla beki, nie moja wina".

#!$%@?, najgorsze zwierzęta.

#gownowpis #oswiadczenie #polskiyoutube #jakubkrol
  • 11
@Hypeman: ja oglądałem i powiem Ci, że byłem zaskoczony, że jego zdanie jest takie samo jak moje ( ͡º ͜ʖ͡º) też bym to podobnie ujął. Bo to uniwersalny problem, nie tylko dotyczy tego gościa od makijażu ( ͡º ͜ʖ͡º)