Wpis z mikrobloga

  • 2694
Mireczki, zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Czy ktoś z Was nie szuka może pracownika? Chcę pomóc w szukaniu pracy mojemu tacie. Jak wiadomo, dla osoby mającej więcej niż 55 lat znalezienie zatrudnienia jest nie lada wyzwaniem. Tata ma doświadczenie w pracy w magazynie, jako kierownik zmiany w hurtowni farmaceutycznej. Urodził się w 1959 roku. Niestety, w ostatnim czasie zupełnie się poddał... Będę wdzięczna za wszelkie informacje.
Chodzi głównie o okolice #warszawa. Najchętniej powiat Wołomin.
Wybaczie, ale trochę pospamuje tagami #praca #pracbaza
  • 119
  • Odpowiedz
Nie. To bardziej kwestia miejsca zatrudnienia. Rodzice mieszkają kawałek od Warszawy i w przypadku pracy w stolicy, lub po jej drugiej stronie, koszty dojazdu są po prostu wysokie. Gdy praca byłaby gdzieś w naszych okolicach, nie będzie problemu by zarabiać mniej. Sam bilet miesięczny na pociągi kosztuje 300zł, nie mówiąc o karcie miejskiej.


@limonkova to gdzie on mieszka? Do Wołomina jest 2 strefa ZTM. Bilet 3 miesięczny na obie strefy to
  • Odpowiedz
@Limonkova nie chce Cię martwić ale ze strasznego odludzia jesteś.
A tak na serio to podobno w PUP Wołomin szukają wszelkiej maści pracowników do Fabryki która podobno ma być 06.10 otwarta, warto sprawdzić.
I nie zapomnij o CV
  • Odpowiedz
  • 17
@AgaTakMowi: w pracy też liczy się dojazd. Np. praca niech będzie po 10h dziennie, magazyn to i 12 się pracuje. Dojazd w 1 stronę jak zajmuje około 2 godziny to musimy wstawać o 5 by na 8 być robić 12h i wrócić koło 22-23 w domu i spać od razu. Co to za życie ;( + pensja mała. Dlatego dojazd ważny i max 8h praca, max.
  • Odpowiedz
@z0nic no niestety czesto nie ma sie wyboru. Ka dojeżdżam min 1,5 h codziennie w jedną stronę. Na początku gdy właśnie miałam taką gownianą pensje to raczej nie schdzilam ze średniej poniżej 10 h w pracy. Max jaki siedziałam to od 8:00 do 22:30.

Wiec może nie jest to ekstra życie, ale jak masz rodzinę na utrzymaniu to nie zastanawiasz się długo.
  • Odpowiedz